Sergio Aguero do Realu, Drenthe do Itálie?

Čas 14. 05. 2010, 18:58 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
Sergio Aguero v dresu Atletica Madrid
Sergio Aguero v dresu Atletica Madrid

Letní přestupový termín se pomalu blíží a již nyní se objevují další a další zaručené zprávy o přestupech. Není překvapením, že Real Madrid spekulacím kraluje. Nyní se ale rýsuje opravdová bomba. Kun Aguero by měl prý změnit dres, ale přitom zůstat v Madridu.

I když se to může zdát jako hodně odvážná zpráva, možná na ní něco pravdy bude. Sergio Aguero by měl prý po této sezóně zamířit do královského klubu.

Prezident Realu Florentino Peréz má prý o tohoto útočníka velký zájem. Faktem je, že Peréz má Aguera velice rád a nikdy se netajil tím, že ho obdivuje a chtěl by ho mít ve svém týmu.

Kun Aguero ale nevyjde Bílý Balet nikterak levně. Existují dva způsoby, jak ho získat. Buď vysázet celých 60 mil. eur a Aguera vykoupit z klauzule v jeho smlouvě nebo nabídnout o něco menší částku, "přihodit" některé hráče a s Atleticem se dohodnout.

Nejdůležitější ale je, že sám hráč prý jeví jasný zájem. Atletico Madrid nebude hrát v příští sezóně Ligu Mistrů a to hráč nese nelibě. Navíc už je v tomto klubu dlouhou dobu a chtěl by změnit dres.

Přestup by byl ale určitě podroben velkému mediálnímu tlaku. Navíc fanoušci Atletica by asi jen těžko přenesli přes srdce, že jejich miláček odejde do týmu nenáviděného rivala. Navíc je o Aguera velký zájem v Anglii.

O Drentheho se perou dva italské velkokluby
Naopak druhým směrem by mohl zamířit nadějný holandský záložník Royston Drenthe, který se stále nedokázal v bílém dresu Realu naplno prosadit.

Nyní mají o Drentheho zájem hned dva kluby z Itálie. Jsou jimi Juventus Turín a AC Milán. Hlavně "Stará Dáma" má o Nizozemce eminetní zájem, když v něm její představitelé vidí nového Edgara Davidse.

Real požadoval minulé léto 12 mil. eur, po této sezóně se bude muset spokojit určitě s nižší nabídkou. AC Milán nabízí 6 mil. eur a Juventus o dva více.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (54 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!