Bude Real v létě bojovat o Navase?

Čas 26. 02. 2010, 18:58 | Autor podvinho | Zdrojgoal.com
FC Sevilla proti Realu Madrid
FC Sevilla proti Realu Madrid

Spekulace kolem letních příchodů do Realu Madrid stále neutichá. Podle nejnovějších "zaručených" zpráv by měl dorazit Jesus Navas. Tedy alespoň pokud se nepodaří přesun Riberyho.

Franck Ribery měl být největší přestupovou bombou letního přestupního termínu. Nyní se ale zdá, že o něj pomalu Real ztrácí zájem, jelikož případná jednání by byla asi dost složitá.

Novým cílem činovníků Realu by se měl stát také křídelník Jesus Navas ze Sevilly. Ten zažívá životní sezonu a je jedním z nejlepších hráčů klubu. Podle mnohých dokonce ten vůbec nejlepší.

Ani získání tohoto hráče ale nebude snadné. Prezident Sevilly, Del Nido, totiž prohlásil, že Navas není na prodej. A víme, že tento člověk umí být velice nepříjemný při svých jednáních. Na druhou stranu je fakt, že toto říkal i o hráčích jako Alves, Ramos nebo Keita. Poté samozřejmě nesmíme zapomínat na to, že ve vedení Realu je Peréz, který když si něco zamane...

Navas má ve své smlouvě výstupní klauzuli na 60 mil. euro. Tuto částku ale Sevilla určitě nedostane, i tak ale nebude angažování hráče levnou záležitostí. Navíc nějaký náznak zájmu projevila i FC Barcelona.

Jesus Navas je pravonohý křídelník, který má obrovskou výhodu ve své rychlosti. Je technicky zdatný a má kvalitní centry. Navíc mu není proti srsti ani bránění a tudíž dokáže pomoci i obránci za sebou. Navasovi je 24 let.


Naopak se zdá, že v léte Bílý Balet opustí záložník Gago. Jeho odchod byl na spadnutí již v tomto přestupním termínu, ale nakonec se nestihl uskutečnit. Argentinec ale stále nehraje a není se svou situací spokojený. S největší pravděpodobností se v létě vrátí do své vlasti, kde je o něj velký zájem. Nějaké nabídky má prý i z Itálie a uvidí se, jak dopadne situace kolem Manchesteru City. Real by si za Gaga přál alespoň 15 mil. eur.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (28 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!