Vánoční spekulace: Silva, Hazard...nebo snad Rooney?

Čas 24. 12. 2009, 11:10 | Autor podvinho | Zdrojgoal.com, marca.com
Real Madrid
Real Madrid

Co by to bylo za vánoční svátky, kdyby nám média nepřinesla zaručené zprávy o tom, kdo přestoupí do Realu, kdo z něj odejde a kdo ho bude za půl roku trénovat. Ani nyní nezklamala, tak se pojďme v tento krásný den trochu zasmát a poučit.

Eden Hazard: Chci do Realu Madrid nebo Arsenalu
O tohoto mladého talentovaného záložníka se zajímají již nyní evropské velkokluby. Hráč má vysokou hodnotu, jelikož jeho ročník narození je 1991 a proto vzbuzuje svými skvělými výkony velký úžas. Není divu, že se o něj zajímají kluby jako Real Madrid, Manchester United, Barcelona, Inter Milán nebo Arsenal.

Sám hráč upřednostňuje madridský celek nebo školku Arsena Wengera. „Mám radost z toho, že se o mě takové kluby zajímají. Mám radost, že se o mě zajímá Barcelona nebo Inter Milán, ale já bych chtěl nejradši do Realu Madrid nebo Arsenalu“ řekl mladík. Přestup se prý uskuteční až v létě.

David Silva v létě v bílém
O Davida Silvu se už delší dobu zajímá mnoho klubů. Několikrát se už zdálo, že opravdu z Valencie odejde. Nikdy se tento přestup zatím neuskutečnil a to přesto, že má klub z Mestally velké finanční problémy. Možná i příliš velká suverenita klubů znamenala, že věrný Silva nakonec zůstal.

„Je to pravda, mnoho nejlepších klubů Evropy se na Davida Silvu ptá. Faktem ale je, že jasno budeme mít až po Mistroství světa v JAR“ řekl prezident klubu.

„O Davida je velký zájem, ale on se nyní soustředí jen na to, aby hrál co nejlépe a pomohl Valencii a také reprezentaci Španělska. Vše ostatní se bude řešit po sezóně a záleží nejen na Valencii, ale také na samotném Davidovi“ řekl zase agent hráče.

Spekuluje se, že právě Real je favoritem pro získání Davida Silvy, jelikož ten by nechtěl opouštět Španělsko.

zdroj: realmadrid.pl

Pojďme se zasmát aneb zaručené zprávy deníků a internetovým portálů

Maicon přece jen do Realu
Pravý bek Interu Milán prý přestoupí v zimě nebo v létě do Realu za 35 mil. Eur. Měl by se postavit na místo pravého obránce a Ramos by se posunul na místo stopera.

Koupíme Torrese, dáme Nistelrooye
I takto by se dalo říci to, co píše jeden nejmenovaný velký internetový portál. Real chce prý využít slabé finanční situace Liverpoolu FC a odkoupit od něj jeho největší hvězdu, Torrese. Za něj nabízí tučný balík peněz a také Ruuda Van Nistelrooye.

Ricardo Carvalho do Realu
Real Madrid by měl přivést náhradu za Pepeho v podobě tohoto stopera Chelsea. Jeho cena zatím není známá, ale vzhledem k jeho věku by prý neměla být vysoká.

Wayney Rooney v létě v bílém
A to nejlepší na konec. Útočník Manchesteru United, Wayney Rooney, prý přestoupí v létě do Realu, jelikož si chce zahrát opět s Cristianem Ronaldem, který ho k přestupu přemluvil. Doslova takto je tato informace podána dalším internetovým portálem. Co na tom, že nějaký Ferguson o tom nechce ani slyšet.

zdroj: realmadrid.pl

No uznejte, co bychom bez těchto informací dělali. Vždyť bychom ani nevěděli, že se za půl roku můžeme těšit na úplně novou sestavu.

Casillas - Ramos, Albiol, Carvalho, Maicon - Xabi Alonso - Cristiano Ronaldo, Kaká,  Silva - Torres, Rooney 

Hezké zasmátí a krásné prožití vánočních svátků přeje Podvinho a celá redakce real-madrid.cz.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (73 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!