Gago chce prý hrát, mohl by odejít!

Čas 04. 12. 2009, 14:31 | Autor Karlos | ZdrojMarca, goal.com
Fernando Gago
Fernando Gago

Argentinský středopolař Fernando Gago není v lehké situaci. Od jeho příchodu do Realu je poprvé v situaci, kdy pravidelně nenastupuje. Není tedy divu, že by se nebránil změně působiště.

Boj o místo v Realu Madrid je obrovský. Někteří kvalitní hráči nemají prostě v sestavě místo, ale chtěli by hrát pravidelně. Takovým hráčem je například Fernando Gago.

O tom dnes píše deník Marca v souvislosti s jeho možným odchodem, který se zdá den ode dne pravděpodobnější. Argentinský reprezentant měl požádat svého agenta, aby mu našel angažmá v jiném klubu.

Defenzivní záložník má do budoucnosti smělé plány. Příští rok by rád hrál ve výběru trenéra Diega Maradony, ten vede samozřejmě tým Argentiny, ale bez pravidelné herní praxe se to Fernandovi nejspíše nepovede.

Real Madrid by však o tohoto hráče asi nerad přišel. V lednu bude prakticky celý měsíc chybět Mahamadou Diarra, malijského reprezentant totiž čeká Africký pohár národu, to by mohla být šance pro Gaga.

Na serveru Calciomercato.it se dokonce objevil rozhovor s agentem Gaga, který zároveň zastupuje i Gutiho, v němž zkušený vyjednavač tvrdí, že v dohledné době se ani jeden z hráčů nikam nechystají.

"Mohu kategoricky popřít přítomnost agentů Interu v Madridu v nejbližších dnech. Nedojde k žádnému jednání. Jediné co vím, že hráči Interu, Eto'o a Sneijder, Gutiho velcí přátelé, mu říkali: 'Proč jsem neodejdeš? Mohlo by být skvělé, kdybys hrál tu,' ale nic víc neříkali. Byl to rozhovor mezi přáteli."

"Zástupci Realu Madrid mluvili s Fernandem Gagem po zápase s Barcelonou a řekli mu, že na něj spoléhají. Je příliš brzy na to s jistotou říci, že tu Gago zůstane, ale myslím, že pro ně bude těžké zvažovat jakékoli nabídky na Gaga v lednu," prozradil Zoran Vekić.

Není tedy jasné, kde opravdu leží pravda. Nicméně je jasné, že si Gago v Realu asi příliš nezahraje. Pro Merengues bude navíc těžké hledat nějaké zajímavé nabídky, v létě sice odmítli 15 milionovou nabídku Evertonu, ale nyní je jiná situace. Dá se očekávat další schůzka agenta argentinského záložníka a Valdana a Pardezy.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (19 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!