Raiola: Ibrahimovic je dražší než Ronaldo a Kaká

Čas 04. 08. 2009, 00:44 | Autor NikkiSinks | Zdrojrealmadrid.pl
Zlatan Ibrahimovic v Barceloně
Zlatan Ibrahimovic v Barceloně

Mino Raiola, agent nového útočníka Barcelony, Zlatana Ibrahimovice, řekl v rozhovoru pro italské média, že cena, kterou Barcelona položila na stůl za švédského střelce, je mnohem vyšší, než ta, kterou Real Madrid položil za přestupy Cristiana Ronalda a Kaká...Co na to říkáte, pane Platini?

„Kdyby Real Madrid nekoupil Ronalda, tak by musel platit odškodné ve výši 30 milionů, takže jeho opravdová cena je 64 milionů eur. Za Kaká zaplatil Florentino Pérez 66 milionů eur. Přestup Ibrahimovice stál Barcelonu 70 milionů eur. 45 milionů bylo zaplaceno, Eto'o byl za 20 milionů eur a dalších 5 milionů eur bude za nedokončený přestup Hleba. To byl byznys pro všechny," řekl Raiola.

„Jsem nadšený, protože jsem udělal svou povinnost a cítím se šťastný, protože Zlatan je ohromen. On nikdy neřekl, že by chtěl odejít z Interu Milán, ale také nikdy neřekl, že by zůstal v jednom klubu na celý život. Je to příkladný profesionál," dodal Raiola pro deník Giornale, který cituje agentura Europa Press.

 Agent hráče se také vyjádřil k tomu, že Ibrahimovic již během prezentace políbil znak svého nového klubu, což se mnohým fanouškům příliš nelíbilo.

„Ve Španělsku se to dělá, je to normální. On vždy mluvil o svých bývalích spoluhráčích skvěle a skvěle mluvil i o prezidentovi Morattim, kterému děkoval přes média. Kdyby odešel s Interem Milán rozhádaný, tak by to bylo o nečem jiném. Teď ale fanouškům ukázal, že jeho místo je zde," zakončil Raiola.

Která prezentace byla tedy lepší?

Prezentace Zlatana Ibrahimovice

Prezentace Cristiana Ronalda

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (60 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!