Zaostřeno na: Jak Real Madrid ovlivňují zranění a jaké varianty trenér Zidane má?

Čas 07. 02. 2021, 13:50 | Autor podvinho
Zaostřeno na - nový formát podcastu
Zaostřeno na - nový formát podcastu

Největší nepřítel Realu Madrid v aktuální sezoně? Zranění. Na marodce královského klubu je momentálně hned 7 hráčů. Kdo všechno Realu nyní chybí a jak by měl trenér Zinedine Zidane absence řešit? To jsme probrali v novém kratším formátu našeho podcastu Co na to Madridistas s názvem Zaostřeno na.

Jsme velmi rádi, že si podcast Co na to Madridistas získal své věrné publikum a jeho oblíbenost roste. Proto reagujeme i na poptávku po kratších dílech. Nově tak kromě již tradičních přibližně hodinových podcastů startujeme rubriku Zaostřeno na, ve které se zaměříme vždy na jedno žhavé téma.

Díl podcastu Zaostřeno na by měl být vždy dlouhý maximálně 20 minut. Věříme, že i tento formát si najde své stálé posluchače. V 1. díle jsme probírali nekončící zranění hráčů Realu a nabídli řešení zapeklité situace. Diskutovali Podvinho a Kuba Dvořák.

Zaostřeno na: Jak Real Madrid ovlivňují zranění

V první části podcastu se věnujeme řešení stoperské otázky po nutné operaci Sergia Ramose, který bude chybět několik týdnů. Kdo by měl zaujmout jeho místo a jak velký vliv to bude mít na celý tým? Zároveň rozebíráme, kdo by se měl stát přirozeným lídrem, když kapitán chybí.

Poté se dostáváme také ke zraněným křídlům a bavíme se rovněž o nečekaných variantách sestavy. Na závěr se pak dostane také na Fede Valverdeho a Isca. Přejeme příjemný poslech.

Kde si podcast pustíte?

1. Zde na webu:

2. Na našem kanálu na Soundcloudu

Kanál BilyBalet.cz najdete ZDE>>

3. Na Spotify (nezapomeňte náš kanál sledovat)

Odkaz na tento díl na Spotify ZDE>> 

4. Na Apple podcasts

Podcast Co na to Madridistas ZDE>>

5. Na Google podcasts

Odkaz na tento díl na Google podcasts ZDE>>

A nezapomeňte nám sdělit své názory do komentářů!

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (15 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!