Meunier popsal, co následovalo po zranění Hazarda: Pérez mu nečekaně vynadal v zázemí

Čas 11. 06. 2021, 11:54 | Autor podvinho | Zdrojmanagingmadrid.com
Meunier popsal konflikt s Pérezem
Meunier popsal konflikt s Pérezem

Belgický obránce Borussie Dortmund Thomas Meunier v nedávném rozhovoru zavzpomínal na moment, na který jistě není hrdý. To když v roce 2020 v utkání jeho tehdejšího týmu PSG zranil v souboji s Realem Madrid spoluhráče z reprezentace Edena Hazarda. Co následovalo, nečekal.

Mnoho fanoušků Bílého baletu nemůže přijít Thomasi Meunierovi na jméno. Eden Hazard se totiž konečně dostal do slušné formy, proti PSG hrál velmi dobře. V tom přišel nešťastný zákrok belgického obránce, po kterém musel Hazard odejít ze hřiště a dlouho chyběl. Následovala další a další zranění.

Meunier jistě svého reprezentačního kolegu nezranil úmyslně. Přesto mu mnozí jeho zákrok vyčítali. Jedním z prvních byl prezident Realu Florentino Pérez, jak nyní fotbalista prozradil.

„Po zápase s Realem jsem zahlédl v hale Florentina Péreze. Šel jsem k němu, podal jsem mu ruku a řekl, že ho rád poznávám. On na mě hned spustil ve francouzštině: Rád mě poznáváš? Chápeš, že jsi právě zranil Hazarda a říkáš mi, že mě rád poznáváš?“ vyprávěl Meunier.

Následovala malá hádka. „Já jsem zranil Hazarda? Byl to normální souboj, to nebyla moje chyba,“ bránil se Meunier. „Ale ano, byla to tvoje chyba!“ zůstal u svého přesvědčení Pérez.

Tím krátká diskuze skončila. „Nečekal jsem, že umí francouzsky. Ale jak vidíte, je stále prezidentem Realu Madrid,“ zakončil Meunier své vyprávění.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (10 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!