Donny Van de Beek: Existuje veliká šance, že zůstanu v Ajaxu, ale zatím není nic jisté

Čas 14. 08. 2019, 11:25 | Autor S3F1K | Zdrojmarca.com
Donny Van de Beek
Donny Van de Beek

Že se Real Madrid zajímal o středopolaře Ajaxu, není žádným tajemstvím, že mezi oběma celky došlo ke kontaktu ohledně přestupu, také není nic nového pod sluncem. Nyní to ale vypadá, že se záložník na Bernabéu stěhovat nebude.

Van de Beek pomohl Ajaxu k postupu do 4. předkola Ligy mistrů, když se svým týmem vyřadil PAOK Soluň po celkovém výsledku 5:4 pro holandský celek.

Po tomto zápase se ho novináři ptali, jak to vypadá s jeho přesunem do Madridu, na což Donny odpověděl: „Nic zatím není jisté, ale je tu veliká šance, že zůstanu v Ajaxu. Nemohu si na nic stěžovat, jak Real Madrid, tak Ajax jsou skvělé týmy, uvidíme, co se stane.“

Jeho slova tak potvrzují Erika ten Haga (trenér Ajaxu, pozn. redakce), který před odvetou proti PAOKu říkal, že si myslí a že doufá, že Donny v týmu zůstane.

Můžeme samozřejmě na závěr použít Zidanovu obvyklou písničku, že do konce přestupového období se může stát cokoliv, ale v tomto případě se zdá, že po Pogbovi se nedočkáme v bílém dresu ani Van de Beeka a do sezóny tak vstoupíme pouze se šesti záložníky! 

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (17 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!