Tragédie ve Španělsku: Při autonehodě zahynul bývalý hráč Realu a reprezentant José Antonio Reyes

Čas 02. 06. 2019, 08:52 | Autor S3F1K | Zdrojrealmadrid.com, twitter.com, eurofotbal.cz
Real Madrid
Real Madrid

Velice smutnou zprávu přinesla včera média ve Španělsku. Při autonehodě zahynul bývalý hráč Realu, Atlética, nebo Arsenalu José Antonio Reyes. Bylo mu 35 let.

"Bohužel nemůžeme přinést horší zprávu, než je tato," informoval o Reyesově smrti oficiální twitterový účet Sevilly, kde Reyes vstoupil do velkého fotbalu.

Tragická nehoda potkala Reyese právě v Seville. Při havárii zahynul i jeho bratranec. "Zemřela věčná legenda našeho klubu a milovaný absolvent naší fotbalové akademie," uvedl sevillský klub, kterému Reyes v roce 2001 pomohl k postupu do nejvyšší španělské soutěže.

Kromě Sevilly hrál Reyes i za Arsenal, kde se mu povedlo získat anglický titul bez jediné porážky, byl členem tzv. 'Invincibles', v roce 2006 si zahrál i finále Ligy mistrů proti Barceloně.

„Real Madrid je velice zasažen a zarmoucen smrtí našeho bývalého hráče José Antonia Reyese, stojí v oficiálním vyjádření klubu.“

„Real Madrid chce vyjádřit soustrast celé rodině, všem přátelům i pozůstalým.“

V Realu Madrid odehrál Reyes 38 zápasů, vstřelil 7 branek a na 3 přihrál. V sezóně 2006/07 získal s týmem mistrovský titul.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (67 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!