Jugones: Sergio Ramos požádal o 'klidný' odchod do Číny! Pérez je proti, kapitána nepustí

Čas 27. 05. 2019, 19:00 | Autor S3F1K | Zdrojas.com
Sergio Ramos při penaltě
Sergio Ramos při penaltě

O tom, že kapitán Realu má napjaté vztahy s prezidentem Los Blancos Florentinem Pérezem, jsme vás již informovali dříve. Dnes se však ve španělských médiích objevila informace, že se kapitán Ramos měl sejít, spolu se svým bratrem a agentem v jedné osobě, s prezidentem, kterého žádal o klidný odchod z klubu.

Zpráva zazněla v pořadu Jugones, který mimochodem jako první informoval o chystaném odchodu Cristiana Ronalda z klubu, nebo o návratu Zinedina Zidana na trenérskou lavičku.

Že je o Ramosovi služby ve fotbalovém světě zájem není velkým tajemstvím, nyní se k řadě evropských celků přidali i ty čínské. Je jasné, že na prestiž hráče do takových zemí rozhodně nenalákají, zato na peníze ano. 

Dnes se měl v Madridu sejít Sergio v doprovodu svého bratra Reného s Pérezem, kterému měl říct, aby mu klub nekladl žádné překážky k odchodu (Ramos má platnou smlouvu do roku 2021, pozn. redakce). Schůzce měl přihlížet osobně i Julion Senn, což je Ramosův právník.

Pérezova reakce měla znít následovně: Nemůžeš odejít! Real nikomu nedá svého kapitána!“

Jen pro doplnění dodám, že chladné vztahy mezi oběma aktéry vznikly po vyřazení Realu v Lize mistrů proti Ajaxu, o čemž jsme již psali dříve zde. Nedávno přišel s informací o Ramosově odchodi jiný španělský deník, As.

Jak celá věc dopadne, je zatím ve hvězdách. Osobně si neumím představit, že by Sergio vyměnil svůj milovaný klub za čínské peníze, ale v dnešní době člověk prostě neví, byť Ramos si v Realu vydělává taktéž velice slušně, v Číně je to mnohonásobně o něčem jiném.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (28 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!