Blíží se senzace? Podle španělské televize kontaktoval Florentino Pérez Zinedina Zidana!

Čas 06. 03. 2019, 18:50 | Autor S3F1K | Zdrojas.com, la sexta
Florentino Pérez a Zinedine Zidane
Florentino Pérez a Zinedine Zidane

Na začátek je nutné jasně říct, že toto není žádná oficiální zpráva, čili je nutné jí brát s rezervou. Nicméně, pojďme si o tom něco říct.

O tom, zda trenér Solari 'přežije' na lavičce Realu do příští sezóny se toho už napsalo dost. Španělská televizní stanice La Sexta nyní přišla se zprávou, že prezident Realu Florentino Pérez měl kontaktovat bývalého trenéra Zinedina Zidana!

"Santiago Solari by mohl být propuštěn ještě před nedělním zápasem proti Valladolidu,“ zaznělo v programu Jugones na zmíněném televizním kanálu. Pérez měl Zidana kontaktovat s nabídkou, aby usedl na lavičku Realu ihned. To měl ale údajně legendární Francouz odmítnout, je ale prý ochoten jednat o této možnosti po sezóně.

Zidane má mít slíbené právo veta, co se týče všech příchodů a ochodů, to minule neměl a podle všeho to byl také jeden z důvodů, proč Zidane v Realu skončil. V případě, že Zidane Real nepřevezme (budeme-li stanici věřit, že tato informace je pravdivá), má Real připravenou možnost číslo dvě a tou je (ne)oblíbený a kontroverzní Portugalec José Mourinho.

Se Zidanem už byl spojován Manchester United, ten si ale nejspíše ponechá Oleho Gunnara Solskjæra, nebo londýnská Chelsea, kterou vede Maurizio Sarri a moc se mu nedaří. Nicméně Chelsea má na rok zakázané přestupy, byť se odvolala, trest prozatím platí.

Uvidíme tedy, zda by byl Zidane ochoten vrátit se na trenérské křeslo Realu, v případě, že mu bude opět nabídnuto.

Bral bys opět Zidana na lavičce Realu? Pokud ne, proč?

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (82 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!