NÁBOR do redakce: Přidej se do týmu BilyBalet.cz a staň se součástí největšího webu o Realu

Čas 25. 01. 2019, 21:58 | Autor redakce
BilyBalet.cz
BilyBalet.cz

Máš Real Madrid v srdci? Baví tě psát? Pokud jsou tvé odpovědi na tyto otázky ANO, hledáme právě tebe. Portál BilyBalet.cz po delší době opět rozšiřuje redakci a hledá nadšené fanoušky, kteří pomohou s budoucností našeho webu.

Portál BilyBalet.cz (dříve Real-madrid.cz) je na českém a slovenském internetu aktivní již přes 11 let. To by nebylo možné bez spousty skvělých redaktorů. Teď jsme se rozhodli, že náš tým opět rozšíříme. Máš zájem? Ukážeme ti, co tě čeká.

Co by jsi u nás dělal?

 1. Psal články - to je samozřejmost. Dáme ti ale spoustu volnosti. Můžeš si vyzkoušet překlady, rozhovory, ale také reporty a klidně i blogy či analýzy. Záleží, co tě baví.
 2. Pokud budeš mít zájem, můžeš nám pomáhat i s naším Facebookem. Nejenže na něj dáváme články, ale oceníme jakoukoliv další aktivitu.
 3. Baví tě grafika nebo tvorba videí? Super, pojďme do toho! Dostaneš velkou volnost, ovšem rádi ti budeme asistovat a společně vymýšlet nápady.

Hledáme prostě nadšence, kteří se s námi chtějí podílet na tvorbě největšího českého a slovenského webu o Realu Madrid. Pokud tě to láká, napiš nám. Určitě najdeme cestu, co bys mohl dělat. Že něco neumíš? Tak ti s tím pomůžeme, není čeho se bát.

Co od tebe potřebujeme?

Není toho moc, rádi tě spoustu věcí naučíme, ale zase po tobě nemůžeme opravovat každou větu. Také bychom chtěli, aby ti to nevydrželo jen týden. Potřebujeme, aby na členy naší party byl spoleh a aby byli aktivní.

 1. Fandit Realu Madrid - podmínka, bez kterého to nepůjde :)
 2. Dobrý psaný projev v českém nebo slovenském jazyke
 3. Čas - nebudeme ti dávat povinný počet článků týdně, ale počítáme s tím, že budeš přispívat pravidelně
 4. Nadšení - s tím jde všechno lépe
 5. Angličtina (alespoň základy) - asi to zvládneš i bez toho, ale Google Translator není vždy ideální

Co nabízíme

 1. Budeš součástí známého a velkého portálu BilyBalet.cz a také skvělého kolektivu - víme, že to je klišé, ale fakt si to užíváme
 2. Zkušenosti - jsou mezi námi redaktoři se zkušenostmi z deníku Sport a dalších velkých webů i lidé pracující v marketingu - všichni se rádi o zkušenosti a znalosti podělíme. Věříme, že s námi budeš i ty růst a obohatíš zase nás.
 3. Motivační odměny - po zapracování se v případě pravidelné aktivity můžeš těšit na pozitivní motivace. Pravidelně redaktory odměňujeme suvenýry a věcmi Realu Madrid.
 4. Malý přivýdělek - pokud budeš dobrý, můžeš se těšit i na menší finannční odměnu.
 5. Další výhody - nejenže redaktoři ví jako první o různých akcích, ale snažíme se pro ně také vyjednávat různé slevy - například do fanshopu, na Digi Sport, na zájezdy na Real a tak dále.

Máš zájem? Tak pojďme na to


Napiš na tyto informace na mail Tomas-Lasak@seznam.cz:
 1. Tvoje jméno, věk a přezdívku na BilyBalet.cz
 2. Zkušenosti nebo prostě to, co tě baví a co by jsi chtěl u nás dělat

Není to žádná věda. Chceme, abys dělal to, co tě baví, protože je to pro nás hlavně koníček. Na druhou stranu ho bereme zcela vážně, a proto žádáme, aby se nám ozvali pouze vážní zájemci.

Těšíme se na nové členy naší party!

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (10 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!