10 slavných hráčů, kteří snili o hraní za Real Madrid, ale nikdy se jim to nesplnilo

Čas 10. 10. 2018, 20:30 | Autor thjuks | Zdrojmarca.com
Neymar a Mbappé, oba jako kluci pomýšleli na Real Madrid
Neymar a Mbappé, oba jako kluci pomýšleli na Real Madrid

Real Madrid patří k několika málo klubům světa, o kterých sní malí kluci z celého světa. A to samé mají fotbalisté, kteří doufají, že jednou obléknou slavný bílý dres. Tady je 10 nejslavnějších fotbalistů uplynulých 15 let, kterým se jejich sen nesplnil. Někteří z nich ale stále mají šanci si sen reálně splnit.

Eden Hazard

„Real Madrid je nejlepším klubem na světě. Nebudu lhát, sním o tom hrát za něj už od té doby, co jsem byl malý,“ řekl Hazard před pár dny novinářům. Nebylo to poprvé, kdy veřejně vyznal své sympatie k Realu. „Pokud mě Real Madrid chce získat, ví, co má dělat,“ prozradil krátce před posledním mistrovstvím světa. „Se Zidanem, nebo nez, Real Madrid je stále snem pro všechny.“

Neymar a Coutinho

Tito dva Brazilci se přiznali v roce 2008 ve společném interview pro deník Marca, že jejich vysněným klubem je Real Madrid.  „Je to nejlepší tým na světě,“ dodal Coutinho. Oběma budoucím hvězdám bylo tehdy teprve šestnáct let.

Falcao

„Můj syn sní o Realu Madrid. Už od té doby, co byl malý, chtěl hrát za Real,“ řekl otec slavného útočníka Falcaa v roce 2012. Tehdy v době, kdy jeho syn ještě hrál za Atlético. Falcao nebyl po tomto rozhovoru v dobré pozici a na musel hasit požár na Twitteru: „Každý teď ví, že sním o tom vyhrávat trofeje s Atlétikem a vést můj národní tým na dalším mistrovství světa.“

Juninho

„Vždycky jsem snil o tom hrát za Real Madrid. To nepopírám,“ přiznal se bývalý elitní exekutor přímých kopů Juninho v interview v roce 2005. „Když mi bylo dvacet, navštívil jsem Bernabéu. Od té doby jsem tam chtěl hrát.“

Mbappé

Kylian Mbappé

Francouzský útočník v rané pubertě fandil Realu Madrid. Měl v tom prsty především Cristiano Ronaldo, jehož plakáty zdobily stěny chlapcova pokoje pokoje. „Byl mým idolem,“ netají se Mbappé dodnes.

David Trezeguet

Střelec vítězného gólu finále EURA 2000 řekl kdysi: „Každý sní o tom nosit dres Gálacticos.“

Robert Pires

Legendární záložník v době, kdy začínal v Arsenalu, neskrýval vášeň k Realu. „Vždy jsem snil o tom někdy hrát za Real Madrid. Nyní si to chci splnit,“ řekl Pires reportérům deníku Marca v roce 2000.

Romelu Lukaku

Bylo mu teprve sedmnáct, hrál za Anderlecht a kroužili kolem něj agenti velkých klubů. „Sním o tom hrát na Bernabéu. Madrid je výjimečný klub,“ řekl Lukaku v roce 2010.

Pierre-Emerick Aubameyang

Útočník Arsenalu Aubameyang stále sní o tom, že jednou bude hrát za Bílý balet. „Real Madrid je klub mého srdce. Řekl jsem mému dědovi, že jednou za něj budu hrát. Doufám, že si to jednou splním,“ řekl před dvěma lety.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (9 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!