Jak získat lístky na Real Madrid? Spouštíme sekci Ráj Madridistas!

Čas 22. 02. 2018, 20:00 | Autor podvinho
Ráj Madridistas na BilyBalet.cz
Ráj Madridistas na BilyBalet.cz

Před nedávnem jsme se po několika diskuzích a týdnech přemýšlení rozhodli posunout portál BilyBalet.cz na novou úroveň. A nepůjde zdaleka jen o častější články. Právě teď spouštíme sekci Ráj Madridistas, která bude pro vás, fanoušky Realu Madrid, určitě užitečná.

Zatím jsme nechtěli příliš prozrazovat. Rozhodli jsme se, že spíše místo řečí a plánů počkáme na činy. Faktem ale je, že jsme se za vedení webu a ve spolupráci se všemi redaktory rozhodli jít dál. A výš. Chceme náš portál posunout zase trochu nahoru.

Věřím, že jste si v poslední době všimli častějších článků. To je jeden z našich zásadních bodů. Pokusíme se omezit hluché dny na minimum a kromě tradičního servisu přinášet něco navíc. Proto jsme například rozjeli různé seriály typu „Já, legenda“ a další přijdou v blízké době.

Rovněž jsme se dohodli a nadále se snažíme dohodnout se zajímavými redaktory na externí spolupráci. Také jsme přinesli zajímavý rozhovor s analytikem Jakubem Dobiášem, jehož citace se dokonce objevila v deníku Sport. I to nás motivuje. Stejně jako vaše chvála, ale také příhodné poznámky.

Ráj Madridistas

Hodně energie ale hodláme rovněž věnovat do sekcí na našem webu. Víme o rezervách například v historii klubu, na jejíž aktualizace pracujeme. Chceme ale přinášet mnohem více užitečného servisu. A proto je tu Ráj Madridistas.

Zajímá nás váš názor a ze zkušeností víme, co naše čtenáři nejvíce pálí. V nové sekci se budeme především tomu věnovat. Začínáme s něčím, co zajímá všechny fanoušky Realu. Jak získat lístky na zápas milovaného klubu?

Právě o tom je první sekce v Ráji Madridistas. Na podrobný návod, jak nejlépe koupit vstupenky na domácí zápasy Realu na Santiago Bernabéu se můžete podívat ZDE>>>

Už brzy toho ale bude víc. Již finišujeme se sekcí o možnostech sledování Realu na internetu a chceme vám také lépe představit Madrid samotný.

Nebude to hned, ale věříme, že i ve spolupráci s vámi půjde o unikátní sekci, která bude zajímat každého příznivce Realu. Máte nějaký nápad? Nebo je něco, co by vás osobně v Ráji Madridistas potěšilo? Napište do komentářů!

Vašeho názoru si velmi vážíme, protože bez komunity by náš portál nemohl dlouhodobě fungovat. Proto vás žádáme, abyste se na našem rozvoji podíleli. Hala Madrid!

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (6 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!