Útočník Mariano řádí v Lyonu: Návrat do Realu? Jednou by to bylo skvělé

Čas 04. 01. 2018, 12:00 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
Mariano v dresu Lyonu
Mariano v dresu Lyonu

Real Madrid v této sezoně tlačí nejvíce bota v útoku, proto je logické, že se mnoho fanoušků se závistí dívá do Francie, kde září bývalý střelec Bílého baletu Mariano. Měl by chuť se vrátit?

Mariano opustil Real Madrid v létě a odešel do francouzského Lyonu. Nabídek měl ale mnohem více. „Z Lyonu zrovna odcházel Alexandre Lacazette a Zidane mi klub doporučil,“ tvrdí čtyřiadvacetiletý útočník. Evidentně zvolil dobře a rychle se stal oporou týmu.

Bývalý útočník Realu, za kterého Bílý balet dostal 8 milionů eur, nasázel už 14 branek, z toho hned 13 ve francouzské lize. „Nemám žádný konkrétní cíl, kolik chci dát gólů, ale jsem spokojený,“ pochvaluje si forvard, na kterého si Real překvapivě nedal klauzuli o zpětném odkupu. „To je věc klubů,“ mávne rukou Mariano.

Přesto se o jeho návratu do Realu spekuluje, madridský velkoklub má totiž s Lyonem dlouhodobě výborné vztahy. „To je něco, co nezáleží na mě, ale proč ne? Jednou by bylo skvělé se do Realu vrátit,“ má jasno Mariano.

Mladý forvard ale na Lyon nijak netlačí a s případným přestupem nespěchá. „V tento moment se soustředím pouze na Lyon, kde jsem opravdu šťastný,“ zakončuje.

Co se děje na trhu? Sledujte náš přestupový speciál>>>

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (16 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!