La Liga Experience se vrací: Vyhrajte zájezd na zápas La Ligy

Čas 23. 11. 2017, 14:58 | Autor redakce
Digi Sport pořádá exkluzivní soutěž
Digi Sport pořádá exkluzivní soutěž

Chcete zažít jedinečnou atmosféru zápasů La Ligy? Díky soutěži La Liga Experience máte šanci. Ve hře jsou dva zájezdy na zápas Realu Sociedad s týmem FC Barcelona. Odehraje se 13. ledna a vy můžete být u toho. A jako správný fanoušek Realu fandit domácímu Sociedadu!

Dva příznivci fotbalové La Ligy z České Republiky a ze Slovenska si v lednu vychutnají nejvyšší španělskou soutěž naživo. K tomu si s sebou na třídenní zájezd do baskického San Sebastianu, kde se na tamním stadionu Anotea utkání odehraje, mohou vzít s sebou jednoho člena rodiny, kamaráda, partnera či partnerku.

Jak se na zápas dostat? Stačí, abyste na webových stránkách stanice DIGI Sport odpověděli na několik otázek týkajících se baskického klubu Real Sociedad. Pokud je zodpovíte správně, zařadíte se se do soutěže La Liga Experience o třídenní zájezd do San Sebastianu na zápas Realu Sociedad s týmem FC Barcelona. Čas máte do středy 20. prosince.

Dva výherci hlavní ceny budou vylosováni dne 23. prosince ve studiu DIGI Sport v rámci doprovodného studia k El Clásiku. Dalších devět pak obdrží věcné ceny od La Ligy včetně originálního dresu jednoho z týmů.

Co úspěšní soutěžící získají? Kromě leteckého zájezdu v termínu 12. – 14. ledna 2018 s ubytováním a vstupenkami na utkání Realu Sociedad s Barcelonou je čeká prohlídka města San Sebastian i stadionu, možnost sledovat rozcvičku obou týmů přímo z trávníku, ale také setkání s domácími fanoušky či ochutnávka místních specialit.

Do soutěže se mohou zapojit sportovní fanoušci z Česka s Slovenska na stránkách www.digisport.sk. K zařazení do slosování o zájezd je potřeba zodpovědět správně všechny uvedené vědomostní otázky. Každý soutěžící se může zapojit pouze jednou. Mediálním partnerem soutěže La Liga Experience je Deník Sport.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (3 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!