Zápas roku je tady! El Clásico uvidíme na DIGI2GO

Čas 02. 12. 2016, 13:31 | Autor redakce
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo

To zase budou nervy! V sobotu 3. prosince v 16:15 to vypukne. Zápas roku. Největší rivalové proti sobě. El Clásico. Barcelona proti Realu Madrid. Duel, který budí emoce po celém fotbalovém světě. Česko samozřejmě není výjimkou. A my fanoušci máme skvělou možnost ho sledovat z pohodlí domova, protože přímý přenos poběží na internetové DIGI2GO i satelitní Nové DIGI TV.

Opět se na dvě hodiny zastaví čas. Zapomene se na všechny předchozí zápasy. El Clásico ční nad vším. Na jedné straně Lionel Messi, Neymar, Luis Suárez či Gerard Piqué. Na druhé Cristiano Ronaldo, Gareth Bale, Luka Modrič a Sergio Ramos. Půjde o momentální formu a rozpoložení. Každá chyba může být osudnou.

O výsledku se může rozhodovat klidně do posledních minut, jedno je ale jasné. El Clásico bude vzbuzovat obrovské emoce. Nejen na hřišti a na tribunách slavného Camp Nou, ale také u všech ostatních fanoušků. Ve sportbarech a hospodách nebo klidně doma u televize.

Čeští fanoušci mohou El Clásico , jež vypukne v sobotu 3. prosince odpoledne, sledovat na kanále Digi Sport 3, který v Česku exkluzivně nabízí operátor DIGI CZ. Mít DIGI2GO se ovšem vyplatí zdaleka nejen kvůli jednomu zápasu. Internetová DIGI2GO na svých kanálech totiž víkend co víkend vysílá exkluzivně zápasy La Ligy, Premier League a druhé anglické ligy. Zápasy Realu, Barcelony, Atlétika a anglických velkoklubů jinde nejsou k vidění.

Ani to není všechno. DIGI2GO dává také například německou Bundesligu, italskou Serii A a další ligové soutěže. Nechybí ani vybrané zápasy z Ligy mistrů i Evropské ligy a samozřejmostí je česká liga. Velký výběr mají také fanoušci hokeje, tenisu či motoristických sportů.

Sportovní televize snadno i rychle, a ještě k tomu na čtyřech zařízeních

A všechno je to přitom s internetovou DIGI2GO velmi jednoduché.  DIGI2GO totiž nabízí hned několik možností, jak ji můžete využívat. K dispozici (a bez příplatku) jsou až 2 set-top boxy, ale rovněž lze využívat plnou nabídku úplně bez set-top-boxu. V onom druhém případě je možnost využívat až čtyř zařízení online (počítač, tablet, mobil). To přináší samozřejmě i další výhody. My fanoušci se můžeme dívat na fotbal a partnerky si klidně můžou pustit třeba nějaký seriál. Spokojení budou všichni a my máme na fotbal klid a pohodu.

Tím výhody nekončí. Instalace DIGI2GO na set-top boxu, na počítačích a mobilních zařízeních je totiž vyloženě snadná. Pokud si zvolíte možnost s jedním až dvěma set-top boxy, stačí je připojit k televizi, dát do sítě a zapnout. Vše již bude přednastaveno a vy hned můžete sledovat desítky programů v přehledném menu a s intuitivním ovládáním přes standardní dálkový ovladač.

Na počítači stačí zadat přihlašovací údaje přímo na webu digi2go.cz a hned se člověk ocitne v rozhraní DIGI2GO. Tam je přehledně k dispozici přehled kanálů i pořadů na nich běžících na časové ose. Zcela snadno jde jedním klikem přepínat mezi dny a vybrat si pořad, který chci sledovat. V nastavení je pak možné spravovat připojená zařízení k účtu, která můžou být až čtyři (STB k televizi, tablety, telefony, počítače). Velmi snadno je lze přidávat i odebírat a nahradit jiným. Menu umožňuje skrolovat v programové nabídce kanálů a zároveň v menším okně sledovat pořad, video okno se ale dá jedním klikem roztáhnout na celou obrazovku monitoru a sledovat třeba zápas Realu v maximální velikosti i kvalitě.

Mobilní televize do tašky i kapsy

Pro tablety a mobily je určena speciální aplikace DIGI2GO, kterou je možné stáhnout na Google Play a App Store. Po instalaci aplikace stačí kliknout na její ikonu a ihned se octneme v přehledu aktuálně běžících pořadů na jednotlivých kanálech. Pomocí volby program se snadno přejde na přehled pořadů v časové ose seřazených po jednotlivých televizních kanálech. Stačí na vybraný pořad kliknout a hned se k němu objeví stručná anotace. Zároveň se také nabízí možnost prohlédnout si související pořady a funkce nahrát do archivu. Pokud pořad chceme sledovat, klikneme na přehrát a obraz se automaticky roztáhne přes celý displej.

DIGI2GO umožňuje nahrání až 30 hodin pořadů s dobou uložení až na 30 dní. Archiv zase dává možnost sledovat jakékoliv pořady až 72 hodin zpětně. Jestliže jsme tedy nestihli sledovat nějaký přímý přenos zápasu Realu, můžeme si jej v klidu vychutnat i po několika dnech, a to v autentické podobě. Ty nejlepší góly Ronalda a spol. si navíc můžeme klidně pouštět opakovaně, stále dokola, což umožňuje funkce zpětné zhlédnutí. Nechybí ani funkcionalita startover, tedy přehrání pořadu od začátku jedním klikem. Velkou výhodou DIGI2GO pak je, že přenos obrazu i zvuku se přizpůsobuje aktuální rychlosti internetového připojení. Tato vlastnost zvaná adaptivní streaming v praxi znamená, že se obraz ani zvuk nesekají a běží pěkně plynule.

To nejlepší na DIGI2GO je ale určitě právě široká sportovní nabídka včetně kanálů DIGI Sport 1 HD, 2 HD a 3 HD. Pro ryze sportovní fanoušky navíc nabízí samostatný balíček sportovních kanálů SPORT PLUS. K němu není potřeba pořizovat si jiné programové balíčky a ani měnit stávajícího televizního operátora. Slavné El Clásico je ideální možností, jak novou internetovou televizi vyzkoušet.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (5 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!