Vítejte na Bilybalet.cz: Co jsme pro vás na novém webu připravili?

Čas 22. 08. 2016, 01:35 | Autor podvinho
Real-Madrid.cz je bohužel minulostí
Real-Madrid.cz je bohužel minulostí

Je to tady. Oficiálně přecházíme na doménu Bilybalet.cz, ačkoliv vás ještě budeme minimálně několik následujících dnů přesměrovávat i ze starého názvu Real-madrid.cz. Ještě důležitější změnou je ale pro naše fanoušky nový web, který jsme pro vás připravili. Na co se můžete těšit?

O tom, proč už po dlouhých skoro devíti letech nebude Real-madrid.cz, jsme vás již informovali. Doménu jsme museli odevzdat Realu Madrid, ale rozhodli jsme se přesto pokračovat. Nově jsme Bilybalet.cz a věříme, že si k nám cestu opět najdete. Ideálně ještě v hojnějším počtu.

Že máme troufalé cíle? Ale máme k tomu důvod! Připravili jsme si totiž pro vás úplně nový web, který se bude přizpůsobovat vašemu zařízení. Ať už budete na počítači, tabletu či mobilu, náš portál pro vás bude příjemným společníkem. Víme, že je to v dnešní době už standard, ale pro nás, fanoušky, je to velký pokrok. Věříme, že i pro vás.

První dny nového designu prosíme o trpělivost, řešíme detaily ke stoprocentní spokojenosti. Do týdne bychom měli být připraveni.

Zároveň bychom vás ale rádi poprosili o trpělivost. Dá se očekávat, že ne vše bude fungovat na 100% od samého začátku. Budeme rádi, pokud nás na případné chyby upozorníte. Oceníme také vaše návrhy a případné připomínky k novému webu.

Těšit se každopádně můžete na lepší servis. Ať už jde o program Realu, tabulku či výsledky, vše bude přehlednější a hlavně rychlejší. Pracujeme také na tipovačce, aby již neměla žádné prodlevy. Neodstartuje hned se začátkem sezony, ale dočkáte se. Nejpozději v září.

Postupně budeme také aktualizovat sekce. Ať už jde o soupisku či historii. Nebude to hned, ale bude to stát za to. A pozor – nezapomene ani na naši akademii a velmi úspěšné basketbalové mužstvo.

Rovněž budeme chtít být více nápomocni vám, našim uživatelům a hlavně fanouškům Realu. Proto chystáme sekce, které vám zjednoduší například sledování Realu na internetu, nákup lístků na zápasy či cestu do Madridu.

Protože jste pro nás samozřejmě velmi důležití, registrujeme také vaše podněty. Proto máme v plánu funkci, která vás upozorní na reakci na váš komentář. Rovněž se nemusíte bát, že byste se museli znovu registrovat. Registrace i vaše komentáře zůstanou tak, jak byly.

Ani to není všechno. Ale nechceme tady zatím slibovat až moc, čeká nás totiž hodně tvrdé práce. Samozřejmostí je totiž nadále to, že vám budeme hlavně přinášet novinky z Realu a pochopitelně nemůžeme zapomenout na tradiční Preview, Reporty či hodnocení hráčů.

Určitě se vám vyplatí sledovat nás také na našich sociálních sítích. Zatímco na Facebooku jsme skutečně velmi aktivní a již delší dobu vás tam bavíme, na Twitteru jsme noví a budeme se do budoucna snažit přinášet mnoho zajímavých postřehů a novinek. Budeme také moc rádi, když nás budete odebírat na Youtube, kde přinášíme exkluzivní videa. A bude jich více.

Máme prostě velké plány. Samozřejmě úměrné tomu, že nás v tuto chvíli není mnoho a nikoho z nás web pochopitelně neživí. Přesto nás žene dopředu velká láska k Realu Madrid. Věříme, že se nám podaří vybudovat něco velkého. Proto vás prosíme, pojďte do toho s námi. Bez vás by Real-madrid.cz, pardon Bilybalet.cz, totiž nemohl existovat.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (25 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!