TIPOVAČKA: Dres Realu získává Pavel111, startuje druhá vylepšená část

Čas 11. 01. 2016, 15:10 | Autor podvinho

Tipovací soutěž na webu Real-madrid.cz se přehoupla do druhé poloviny. Na řadě je tak kromě oficiálního startu druhé části také oceňování těch nejlepších z podzimního kola. Na vítěze čeká dres Realu Madrid, na své si přijdou i další.

Tipovačka

Podzimní část tipovačky vyhrál poměrně jasně Pavel111, který jako jediný překonal hranici 300 bodů, když jich získal 317. Na vítěze tak čeká dres Realu Madrid.

Na druhém místě skončil s 294 body Tomas55, na něhož tak čeká tričko Realu Madrid z internetového obchodu Fans-shop.eu. Třetí místo patří uživateli Bastaron, který dosáhl 289 bodů a získává tak šálu Realu Madrid.

O čtvrtém místu musel rozhodnout premiérově los. Fanoušci CR77 a jouda totiž získali shodně 285 bodů a navíc tipovali i stejně zápasů a událostí. Díky losu byl nakonec čtvrtý CR77, jouda skončil pátý.

Šesté místo a s ním fotbalovou knihu od časopisu Pro Football si pak vybojoval zamorano. Na stejnou cenu se může těšit také sedmý madrid2.

Všem výhercům ještě dnes napíšeme žádost o doručovací adresu a další informace prostřednictvím soukromých zpráv na webu.

Začíná vylepšená jarní část!

A jedeme znovu. O vaší oblíbenou tipovačku vás neochudíme ani na v zimě a na jaře. A slibujeme, že ji vylepšíme.

Nově totiž bude každé pondělí připravená nabídka na celý následující týden. Chceme tím zamezit tomu, že byla občas tipovačka na poslední chvíli a někdy se dokonce kolo vynechalo.

Jsme moc rádi, že s námi hrajete a že se vám tipovačka líbí. Proto uděláme maximum, aby vše běželo, jak má.

Pochopitelně i v druhé části se pak můžete těšit na velmi zajímavé ceny. Vítěz získá jako již tradičně originální dres Realu Madrid. Podobně jako v minulosti navíc nyní ocenímě nejen nejlepší pětici, ale cenu dostanou i tři vylosovaní jedinci z první stovky!

První nabídku zápasů na následující týden můžete očekávat ještě dnes.