Raúl ukončí v listopadu kariéru. Vrátí se do Realu Madrid?

Čas 14. 10. 2015, 13:22 | Autor podvinho | Zdrojas.com
Raúl jako toreador, oblíbená póza
Raúl jako toreador, oblíbená póza

Legendární Raúl González se podle dostupných informací po dlouhém přemýšlení rozhodl, že v listopadu ukončí svoji více než úspěšnou a bohatou fotbalovou kariéru. Jeden z nejlepších útočníků historie se chce z USA vrátit zpátky do Madridu.

Už při Raúlově odchodu z Realu v roce 2010 nikdo z fanoušků nepochyboval o tom, že se legenda Bílého baletu do klubu jednou v jiné roli vrátí. Několikrát to tvrdil i prezident Florentino Pérez. Brzy možná nastane pravý čas.

Raúl si po svém odchodu vyzkoušel tři angažmá na třech kontinentech. Dva roky hájil barvy Schalke 04, kterému svými góly pomohl do semifinále Ligy mistrů. Skvělou stopu zanechal také v Kataru, kde v barvách Al-Sadd strávil také dvě sezony.

Na závěr kariéry se v roce 2014 španělský kanonýr upsal týmu New York Cosmos z americké MLS. Tam měl již dát na srozuměnou, že po konci soutěže v listopadu svou hráčskou kariéru zabalí. Raúl se chce více věnovat rodině, rád by se také vrátil do Madridu.

Tím se otevírá avizovaná možnost začlenit Raúla do Realu Madrid, kam bezpochyby patří. Je jen otázkou, kam to bude. Možností je samozřejmě mnoho.

Raúl by mohl jako několik jeho předchůdců začít s trénováním mládeže. Není ovšem jisté, zda má legendární Španěl právě trenérské ambice. Florentino Pérez by ho rovněž mohl zařadit do managementu klubu. O Raúlovi se ví, že je velmi chytrý, navíc se díky angažmá mimo Španělsko naučil perfektně anglicky.

Kde byste rádi viděli klubovou legendu vy?

Klíčová slova: raúl

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (13 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!