David Beckham: Real je navždy v mém srdci. Vsadím se, že letos bude první

Čas 08. 10. 2015, 11:03 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
David Beckham
David Beckham

Bývalý záložník Realu Madrid David Beckham navštívil Madrid a při té příležitosti zavzpomínal na své angažmá v královském klubu. Jeden z minulých Galácticos zároveň prozradil, proč z Realu odešel a ocenil Cristiana Ronalda.

Beckham, který se v Madridu potkal i se starým parťákem Luísem Figem, na Real nezapomněl. „Navždy bude v mém srdci,“ tvrdil a poté mluvil o týmu, jakoby do něj stále patřil.

„Máme dobrý tým a dobrého trenéra. I ostatní týmy jsou kvalitní, sezona vypadá zajímavě. Vsadil bych si na to, že Real bude první,“ řekl Beckham.

Bývalá hvězda a miláček fanoušků Realu také prozradil, co bylo za jeho odchodem z klubu. „Měl jsem čtyřletý kontrakt a mluvil jsem s Florentinem o prodloužení na další čtyři roky. Pak ale Florentino odešel a s novým prezidentem jsem žádnou dohodu neměl. Chtěl jsem zůstat, ale po Florentinově odchodu se vše změnilo.“

Beckham nezapomněl ocenit Cristiana Ronalda, který v minulém týdnu vyrovnal v počtu branek za Real legendárního Raúla. „Je neuvěřitelné, co Cristiano ve své kariéře dokázal. Pro fanoušky Realu je vzrušující vidět, co Cristiano dělá a jak hraje,“ řekl.

„Je působivé ho vidět před mým spoluhráčem Raúlem (podle oficiálního webu Realu již Ronaldo Raúla o gól překonal) tak rychle... Protože Raúl je pro mě jako Bůh,“ dodal Beckham.

Klíčová slova: beckham

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (25 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!