Real představil vylepšenou aplikaci: Exkluzivní videa, statistiky i film o La Décimě

Čas 21. 05. 2015, 21:29 | Autor podvinho | Zdrojrealmadrid.com
Real Madrid představil aplikaci
Real Madrid představil aplikaci

Ráj každého Madridisty! To je nová aplikace, kterou představil Real Madrid společně se společností Microsoft. Fanoušci Bílého baletu si skutečně přijdou na své. Připravili jsme pro vás souhrn těch nejzajímavějších novinek.

Aplikace je zatím pro chytré telefony, brzy bude i speciální verze pro tablety. Stáhnout si ji můžete v App Storu či Google Play. Pro všechny fanoušky je zdarma.

Unikátní je sekce Match Zone. V ní nalezne fanoušek především velký výběr videí. A nejde zdaleka jen o sestřihy či celé zápasy.

Během zápasu budou k dispozici speciální kamery přímo na Santiago Bernabéu. Budou mířit například z tunelu na stadion či na lavičku. Po zápase bude zase každý moct sledovat tiskové konference. Samozřejmostí je Real Madrid TV, kde běží kromě jiného živě duely Castilly.

Své si v aplikaci najdou i milovníci statistik. Real Madrid app nabízí velmi podrobné statistiky hráčské i týmové.

Velkou výhodou je celková přehlednost aplikace. Jedním klikem najdete kalendář zápasů či tabulku La Ligy. Nechybí pochopitelně ani novinky z Realmadrid.com. Spíše pro španělské fanoušky je pak možnost objednat si přímo z aplikace lístky na zápas.

Za zmínku stojí také unikátní film o cestě k La Décimě. Vidět můžete mnoho záběrů ze zázemí i poslední minuty v kabině před výkopem.

Aplikace Real Madrid App toho každopádně nabízí ještě mnohem více a další novinky budou v blízké době. Každému fanouškovi Realu určitě doporučujeme minimálně vyzkoušet. Nás zatím hodně baví.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (10 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!