Real-madrid.cz je ZPĚT na Facebooku! Bavte se s námi a pomozte nám znovu na výsluní

Čas 11. 05. 2015, 12:22 | Autor podvinho
Real-Madrid.cz zpět na Facebooku
Real-Madrid.cz zpět na Facebooku

Protože nám Facebook bez jakéhokoliv důvodu zrušil naší stránku na této sociální síti, musíme začínat znovu. Stejně jako Real Madrid se ale ani my nikdy nevzdáváme. Věříme, že s vaší pomocí vybudujeme opět početnou základnu Madridistas!

Poté, co byla naše stránka bez udání důvodu zrušena, nám od fanoušků přišlo mnoho vzkazů a otázek. Velice si toho vážíme. I vaše podpora nám dodala sílu založit stránku novou. Real-madrid.cz - pro skutečné Madridistas

Samozřejmě jsme se v první řadě pokusili o obnovu naší staré stránky, která měla úžasných 34 000 fanoušků. Navíc se na ní vytvořilo skvělá komunita. Veškeré žádosti a stížnosti ale byly bohužel zbytečné. Facebook jen dokázal, že prostě může dělat, co chce.

Články, videa, zábava i soutěže

K naší nové facebookovské stránce se hodláme chovat stejně, jako jsme to dělali u té staré. Dokázali jsme totiž, že samotná kvalita bez placené propagace či obtěžování uživatelů na jiných stránkách může nést úspěch.

Opět vás na naší stránce nebudou obtěžovat zbytečné reklamy. Naopak na vás čeká spousta zajímavého obsahu, kvůli kterému se vyplatí nás sledovat. Kromě článků můžete očekávat zajímavá videa, fotky či aktuality.

V neposlední řadě chystáme pro naše fanoušky zajímavé soutěže. Většina si určitě pamatuje velký úspěch soutěže o nejlepší výzdobu pokoje ve stylu Madridistas a na něco podobného se můžete těšit v brzké době.

Rmcz

Zároveň chceme zdůraznit, že stránka Real-madrid.cz - pro skutečné Madridistas je jedinou stránkou portálu Real-madrid.cz na Facebooku. Víme již z minulosti, že někoho lákalo se za nás vydávat.

Pojďte do toho s námi!

K tomu, abychom opět dosáhli svělých čísel jako na staré stránce, budeme potřebovat hlavně vás. Proto bychom vás chtěli poprosit, abyste nám kromě „like“ věnovali i trochu času. Sdílejte, komentujte, bavte se.

Stránka je od fanoušků pro fanoušky. Vytvářejme si ji společně a ukažme, že jsme hrdí Madridistas. Děkujeme za podporu!

Dejte nám LIKE »

RMCZ

Klíčová slova: facebook

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (27 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!