Real Madrid popřel informace, že by měl dostat od FIFA zákaz přestupů

Čas 29. 04. 2015, 10:56 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
Real má problémy kvůli přestupům mladých hráčů
Real má problémy kvůli přestupům mladých hráčů

S velmi nepříjemnou zprávou pro Real Madrid přišly rozhlasové stanice Cadena SER a Cadena COPE. Podle jejich informací se FIFA rozhodla klubu zakázat nakupovat a prodávat hráče. Klub ovšem vše důrazně popřel.

FIFA si již před časem vyžádala od Realu Madrid mnoho materiálů a vyšetřovala přestupy mladých fotbalistů. Podle zatím neoficiálních informací se nakonec rozhodla madridský klub potrestat. Přestupový ban by měl platit pro následující letní a zimní období.

Pokud se tyto informace potvrdí, je takřka jisté, že se Real odvolá. A podle expertů je velice pravděpodobné, že bude trest minimálně o jedno přestupové okno posunutý. Real by tak v létě nakupovat mohl a na období se zákazem by se mohl připravit. Stejně jako to měla Barcelona.

Přestupy, které již Real Madrid provedl, každopádně platí. Platí to o talentovaném Asensiovi, jenž je ještě na hostování v Mallorce, i o Danilovi z Porta. Právě tyto přestupy, včetně příchodu Lucase Silvy, naznačují, že se Real na podobnou situaci připravoval.

Mezi přestupové cíle pro následující léto údajně patří brankář Manchesteru United David de Gea, obránce či záložník Bayernu Mnichov David Alaba a záložník PSG Marco Verratti.

Real všechno rázně popřel 

Real Madrid vydal na základě spekulací prohlášení, ve kterém důrazně popřel, že by mu FIFA udělila jakýkoliv trest. Odkazuje přitom i na prohlášení španělské federace. 

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (22 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!