Tři fanoušci zaútočili na hráče Realu. Vedení klubu slibuje, že budou potrestáni

Čas 23. 03. 2015, 22:07 | Autor Lulinka | Zdrojrealmadrid.com, as.com
Real Madrid
Real Madrid

Real Madrid v neděli večer prohrál s Barcelonou 2:1 a někteří fanoušci tuto porážku neunesli a po příletu týmu do Madridu si na hráče počkali ve Valdebebas.

Při odjezdu z Valdebebas, kde měli hráči své vozy, tři "fanoušci" zaútočili na hráče Realu Madrid. Jmenovitě na Jesého, Garetha Balea a Sergia Ramose.

Když Sergio Ramos viděl, co se děje, zastavil a snažil se s nimi promluvit, ale bylo to zbytečné.

Co se týče útočníků, tak pouze jeden z nich byl v oficiálním fanklubu Realu Madrid, zbylí dva ne.

Někteří lidé zapomínají, že je to jen fotbal. I když každý fanoušek svůj klub miluje, tak toto je přehnané. Přece nemůžeme útočit na hráče a vyhrožovat jim.

Vedení klubu na tuto situaci okamžitě zareagovalo a vydalo prohlášení, ve kterém slibuje, že všichni tři hříšníci budou potrestáni.

Prohlášení klubu

V návaznosti na události, ke kterým došlo v časných ranních hodinách, chce Real Madrid CF nastínit následující:

1. Klub již identifikoval osoby, které jsou zodpovědné za agresivní útok na některé naše hráče. Jeden z nich je členem klubu.

2. Podrobnosti o totožnosti osoby, která je členem klubu, byly zaslány klubové disciplinární komisi se žádostí, aby byl tento jednotlivec vyloučen z Realu Madrid. Takové chování je považováno za závažný trestný čin.

3. Toto odpoledne se konalo mimořádné zasedání disciplinární komise, na kterém se rozhodlo zahájit disciplinární řízení a dočasně pozastavit práva jednotlivce jako člena. Jedná se o zákaz vstupu na Santiago Bernabéu nebo na jakákoliv jiná zařízení Realu Madrid.

4. Real Madrid ohlásil španělské národní komisi proti násilí tento incident. Společně s tím jí poskytl jména osob zodpovědných za toto jednání se žádostí, aby použili takové tresty, které budou považovat za vhodné.

5. Kromě toho Real Madrid přijme veškeré platné právní kroky proti jednotlivcům, kteří jsou za toto chování zodpovědní.

K přehrání videa potřebujete mít zapnutý javascript a aktivovaný flash player!
videoCelý incident šipka

Klíčová slova: bale

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (35 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!