Cristiano bude v Realu Madrid do 40 let, tvrdí jeho agent

Čas 09. 10. 2014, 09:35 | Autor Lulinka | Zdrojgoal.com
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo

Jorge Mendes je jeden z nejvlivnějších fotbalových agentů ve fotbale a jeho nejblýskavějším hřebcem ve stáji je Cristiano Ronaldo. Portugalský zástupce sdělil médiím odvážný předpoklad. Podle Mendese jeho slavný svěřenec ukončí kariéru v Realu Madrid ve věku 40 let.

„Cristiano Ronaldo ukončí kariéru v Realu Madrid ve 40 letech,“ prohlásil hráčů agent Mendes. „Je tady velmi šťastný. Je nemožné, aby ho někdo odvedl jinam. Láme zde všechny rekordy a je považován za nejlepšího sportovce všech dob."

Rudí ďáblové z Anglie po CR7 tajně touží, ale Portugalec našel domov jinde. „Manchester United bude mít vždy své místo v jeho srdci, protože zde strávil šest let. Ale v tuto chvíli myslí jen na Real Madrid a zůstane tady," vysvětlil agent.

Jorge Mendes je náležitě hrdý na to, že právě on zastupuje nejlepšího hráče světa. „Ronaldo je nejlepší fotbalista světa a nejlepší jakého jsme kdy viděli. Už nikdy neuvidíte takového hráče, jako je on. Pořád se zlepšuje a bude pokračovat až do svých 40 let," řekl Mendes „Nemůžete ho s nikým srovnávat. V nadcházejících 500 letech tady nebude nikdo jako on."

Cristiano získal první titul Ligy mistrů s Manchesterem United v roce 2008 a podruhé se mu to povedlo letos s Realem Madrid. „Je to sen opět vyhrát Ligu mistrů. Cristiano je hladový po nových úspěších a nikdy nepřestane lidi udivovat," dodal slavný fotbalový anget.

Klíčová slova: cristiano ronaldo

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (54 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!