SOUTĚŽ: Ukažte nám svoji madridistickou výzdobu a vyhrajte oficiální tričko Realu!

Čas 28. 09. 2014, 14:28 | Autor podvinho
Real-Madrid.cz na Facebooku
Real-Madrid.cz na Facebooku

Ačkoliv nemáme chlubení v povaze, tentokrát bychom rádi všem uživatelům a příznivcům za jedno číslo poděkovali. Právě v dnešní den jsme totiž na našem oficiálním účtu na Facebooku překonali krásný počet 30 000 fanoušků. Nebyli bychom to ovšem my, kdyby z toho právě naši podporovatelé nemohli těžit. Proto jsme k této příležitosti připravili zajímavou soutěž.

Jak jste již určitě poznali, není pro nás Facebook tím nejdůležitějším. Možná jsme trochu staromódní, ale nadále se snažíme především o to, abyste se cítili skvěle na webu Real-madrid.cz, který je s vámi už skoro 8 let.

Přesto je jasné, že trendy nejdou zastavit. A proč bychom to také dělali. I my se snažíme náš účet na Facebooku mít neustále aktivní a kromě zajímavých a důležitých informací své fanoušky také čas od času pobavit. Vždyť především o tom to přeci celé je.

Jak se ukazuje, fanoušci náš přístup dokážou ocenit. A proto se dnes můžeme pochlubit krásným počtem více než 30 000 fanošků, který je v naší zemi pro stránku podobného zaměření velmi unikátní.

Na celý úspěch jsme hrdí o to více, že se od začátku držíme pevných zásad. Na našem Facebooku proto nesdílíme žádné facebookové stránky, nenavyšujeme počet fanoušků uměle a už vůbec vás nezahlcujeme placenou reklamou. To není náš styl a můžeme vám na místě slíbit, že nikdy nebude.

SOUTĚŽ: Vyhraje originální tričko Realu Madrid

Dost ale bylo čísel a chlubení. Protože chceme ukázat, že si vaší podpory skutečně vážíme a zároveň se také dobře pobavit, vymysleli jsme speciálně k překonání již zmíněné hranice zajímavou soutěž.

Celá soutěž bude probíhat výhradně na našem Facebooku. A pravidla jsou více než jednoduchá.

Pošlete nám výzdobu vašeho pokoje, ložnice, kuchyně, pracovny, nebo klidně třeba koupelny v barvách Realu Madrid. Žádné zvláštní omezení určeno není, musí to ale být originální příspěvek. Pokud bude publikovatelný, dostane se mezi ostatní.

Všechny fotografie budou přidávány do galerie „SOUTĚŽ: Nejlepší madridistická výzdoba“.

Vyhraje ten uživatel, který získá do konce termínu u své fotky nejvíce „lajků“.

Získávat hlasy můžete od dnešního dnes až do 31. října.

Nejlepší se pak může těšit na krásné tričko Real Madrid od dlouhodobého partnera webu mezinárodního internetového obchodu Fans-shop.eu.

Jdeme na to!

Tak neváhejte a pojďme společně do toho! Přejděte na náš Facebook a pošlete nám do zpráv vaši výzdobu. Těšíme se na to.

Facebook

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (16 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!