Sraz Madridistas na finále Ligy mistrů! Užijte si svátek fotbalu i zábavný program

Čas 06. 05. 2014, 20:39 | Autor podvinho
Real-Madrid.cz pořádá další sraz Madridistas
Real-Madrid.cz pořádá další sraz Madridistas

<Přihlášení pouze do neděle 11. 5.> Ačkoliv Real Madrid čekají ještě perné ligové boje o titul v La Lize, každý Madridista už v koutku duše očekává velké finále Ligy mistrů proti městskému rivalovi z Atlética. Bylo by hříchem nechat podobnou událost bez povšimnutí a proto má každý fanoušek možnost dorazit na sraz a užít si kromě fotbalu i zábavný program s ostatními fanoušky Realu v Praze.

Jak jistě každý správný fanoušek ví, finále letošní Ligy mistrů se uskuteční v sobotu 24. 5. od 20:45 v Lisabonu. Čeští a slovenští Madridistas budou fandit také, i když v o stovky kilometrů vzdálené Praze. Přesto by byla škoda si nechat tento sraz Madridistas ujít.

Na každého fanouška čeká zajímavý program. Nejdříve si mezi sebou zahrají Madridistas fotbal na umělé trávě. Chybět určitě nebudou ani zábavné dovednostní soutěže o malé ceny.

Poté bude dostatek času na odnesení věcí do svých domovů či na ubytovnu. Každý může volno samozřejmě využít podle svého. Následně, již opět společně, si zahrajeme bowling v blízké restauraci.

Poté již bude následovat vrchol večera, kterým bude samozřejmě návštěva sportbaru a sledování finále Ligy mistrů mezi Realem a Atléticem Madrid. Věřím, že nepříliš velký sportbar proměníme v bílé peklo! Dresy, trička, šály i vlajky - nic z toho nemůže chybět.

Základní informace

Datum: sobota 24. 5. 2014

Místo: Praha

Sraz: 13:30 před areálem Pražačka

Program

14:00 - 16:00 - Fotbal a dovednostní soutěže v areálu Pražačka (o celkovou cenu hřiště 1 175 Kč se podělíme rovným dílem)

16:00 - 17:30 - Čas na odvoz věcí případně na jakékoliv jiné využití

17:30 - 19:30 - Bowling

19:45 - ??? - Sportbar - finále Ligy mistrů a následně doufáme v mohutné oslavy!!!

Ubytování

Pro zájemce bude možnost přespání v nedaleké ubytovně případně pro náročnější v hotelu blízko centra Prahy. Cena ubytovny by se měla pohybovat kolem 150 - 200 Kč za noc, cena hotelu pak kolem 350 - 450 Kč za noc.

Detaily ubytování dostanou zájemci nejpozději v pondělí 12. 5. po uzavření přihlášek.

Rezervace

Přihlášky je možné kvůli nutnosti včasné rezervace podniků posílat pouze do neděle 11. 5.!

Pokud chcete ubytování v hotelu, napište to prosím do poznámky.

Formulář pro účast na srazu

A pozor! Pro prvních 20 přihlášených chystá náš fanklub SVM speciální překvapení! HALA MADRID!

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (17 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!