Cristiano Ronaldo je mezi 100 nejvlivnějšími lidmi světa

Čas 26. 04. 2014, 11:15 | Autor frlarenko | Zdrojtime.com
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo

Po fotbalových trávnících momentálně neběhá větší ikony jakou je Cristiano Ronaldo. Portugalský útočník, držitel dvou zlatých míčů a legenda Realu Madrid se dostala do top 100 nejvlivnějších lidí na světě.

Každoročně vyhlašuje časopis The Time 100 nejvlivnějších lidí na světě. Tento rok se mezi vybranou elitu dostal i hráč Bílého baletu Cristiano Ronaldo, který je zde jako jediný fotbalista. V seznamu doplnil pětici sportovců Serenu Williamsovou, Jasona Collinse, Richarda Shermana a Lydiu Ko.

Cristiano je jedním z nejvlivnějších sportovců dnešní doby. Velmi oceňuji jeho herní myšlení a není žádné překvapení, že je považován za nejlepšího hráče současnosti. Měl jsem tu čest s ním sdílet radost ze zisku Zlatého míče v Curychu,“ začal Pelé.

„Cristiano bude vždy dělat všechno co je v jeho silách pro národní tým. Trochu mi připomíná mého starého zesnulého přítele Eusebia. Mají stejnou eleganci a kreativitu. Kdybych se mohl vrátit v čase, tak bych byl poctěný mít po boku takovou útočnou sílu v podobě Cristiana.“

„Rád bych ho povzbudil, aby pokračoval v tvrdé práci jako doposud, a aby stále pomáhal udržovat vášeň dnešní mládeže pro tento sport. Přeji mu to nejlepší i na mistrovství světa v Brazílii, ale pokud se Portugalsko dostane do finále proti domácím, tak budu fandit Brazílii,'' pronesl jeden z nejlepších fotbalistů historie Pelé, který si kromě předávání Zlatého míče v Curychu zahrál i v reklamě aerolinek Emirates spolu s Cristianem.

Na kompletní seznam nejvlivnějších lidí na světě se můžete podívat zde.

Cristiano a Pelé v reklamě pro Emirates

Klíčová slova: time, cristiano ronaldo, pele

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (20 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!