El Clásico: Užij si fotbalový svátek s ostatními Madridistas

Čas 07. 03. 2014, 19:27 | Autor podvinho
El Clásico s ostatními Madridistas v Praze i Bratislavě
El Clásico s ostatními Madridistas v Praze i Bratislavě

<Praha, Bratislava> Před legendárním a opět velice očekávaným El Clásicem musí sice Real zvládnout ještě pár důležitých utkání, přesto už se každý správný fanoušek nemůže slavného zápasu dočkat. Portál Real-madrid.cz opět přináší možnost společného sledování utkání i se zajímavým programem. Tentokrát nejen v Praze, ale také v Bratislavě.

Kdo může, určitě si to nenechá ujít. Velké El Clásico je opět tady! Zápas se bude hrát v neděli 23. března od 21:00. A my budeme samozřejmě u toho. Jako tradičně budeme fandit ve společnosti dalších Madridistas. Přidej se k nám i ty.

Praha - zajímavý program a El Clásico jako třešnička na dortu

V Praze se za dobu fungování našeho projektu podařila vytvořit velmi dobrá parta, která se schází pravidelně. El Clásico nemůže být výjimkou. Právě atraktivitě zápasu přizpůsobíme také program.

Předpokládaný sraz bude kolem 18:00. Nejdříve zamíříme na bowling a poté již do naší domácí restaurace hotelu Arlington. Zde nalezneme vše, co budeme potřebovat. Na každého navíc čeká jedno malé překvapení.

Ovšem pozor, v restauraci se momentálně nevaří. K dispozici budou pochutiny a každý si může přinést své zásoby. Pití bude samozřejmě dostatek.

Základní informace

Datum: 23. března

Sraz: 18:00

Uzávěrka přihlašování: Středa 19. března

Přihlašovat se můžete několika způsoby. Buď napište do komentářů pod článkem (uveďte vybrané město, celé jméno, email nebo telefon) nebo můžete stejné informace poslat na email tomaspodvin@gmail.com .

Tím vůbec nejjednoduším způsobem je zažádat o čenství v naší skupině na facebooku - Zápasy Realu v Praze. Po potvrzení žádosti stačí napsat do komentářů u události.

Konkrétní a detailní informace napíšeme každému přihlášenému uživateli minimálně týden před konáním akce.

Bratislava - El Clásico v příjemné restauraci

Nově jsme se ve spolupráci s aktivními majiteli restaurace Marco Polo a zároveň fanoušky Realu Madrid rozhodli dát větší příležitost i slovenským fanouškům. Přijďte na El Clásico do hlavního města Slovenska.

Celý sraz se bude konat ve zmiňované restauraci Marco Polo. Kromě fotbalu majitelé nabízí velký výběr jídla i pití. Pro fanoušky chtějí připravit velmi kvalitní servis. Byla by škoda toho nevyužít.

Základní informace

Datum: 23. března

Sraz: 20:00

Uzávěrka přihlašování: Pátek 21. března

Přihlašovat se opět můžete stejnými způsoby. Buď napište do komentářů pod článkem (uveďte vybrané město, celé jméno, email nebo telefon) nebo můžete stejné informace poslat na email tomaspodvin@gmail.com .

Tím vůbec nejjednoduším způsobem je zažádat o čenství v nově vzniklé skupině na facebooku - Zápasy Realu v Bratislavě. Po potvrzení žádosti stačí napsat do komentářů u události.

El Clásico i ve tvém městě!

Pokud je vám líto, že město, ve kterém žijete a kde byste se rádi scházeli s ostatními Madridistas, není mezi vybranými, máme pro vás dobrou zprávu. Právě na podobné aktivní fanoušky čekáme a rádi bychom rozšířili tradici společného sledování do více měst v české i slovenské republice!

Stačí napsat požadované informace na email tomaspodvin@gmail.com a určitě se dohodneme. Rádi vás zařadíme mezi vybraná města a fanoušci se o vás dozví. Také vám vytvoříme speciální skupinu na facebooku.

Stačí vědět o nějakém kvalitním a spolehlivém podniku, kde by mohli fanoušci zápasy společně sledovat. Věříme, že tato možnost osloví další aktivní fanoušky a vytvoříme jedinečnou komunitu Madridistas. Hala Madrid!

Fandění

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (17 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!