Z českých médií: Ronaldo hraje za Barcu a v zápase proti Bilbau se strkal s hráči Atlética Madrid

Čas 06. 02. 2014, 23:01 | Autor redakce | Zdroj youtube.com/magazinHATTRICK

Šéfredaktor časopisu Hattrick Pavel Procházka, uznávaný odborník na fotbal, vypustil do světa několik dezinformací. Podívejte se na jeho one-man show z internetové televize Hattrick.

Tip na video nám dal jeden český fanoušek, který nemohl uvěřit vlastním uším, co pan Procházka vlastně řekl. Nebudeme zde vůbec komentovat (a už vůbec ne pomlouvat) šéfredaktorův výstup - jistě si uděleláte svůj vlastní obrázek.

Jen dodáváme, že jeho komentář byl na 22. kolo La Ligy, ve kterém nejprve Barcelona prohrála s Valencií 2:3, a poté Atlético porazilo Real Sociedad 4:0 a nakonec Real remizoval s Bilbaem 1:1.

Aktualizace:
Hattrick v pátek 7. února smazal video ze serveru Youtube, takže vám můžeme nabídnout jen textový přepis posledního dílu talk show.

Přepis z komentáře šéfredaktora Hattricku

Ronaldo[...] Nečekaná sobotní porážka Barcelony doma s Valencií 2:3 dala dobrou půdu pod nohama Realu a Atléticu. Zatímco Atlético tuto šanci využilo a vyhrálo díky svému výbornému závěru se San Sebastianem 4:0, tak Barcelona nečekaně ztratila cenné dva body na horké baskické půdě proti tamějšímu Athleticu Bilbao. 

Vedla 1:0, ale stalo se to, že asi čtvrt hodinky před koncem náhradník Atlética Madrid nečekaně hned po svém příchodu na hřiště druhou střelou z voleje krásně od tyče vyrovnal.

A pak se ještě nešikovně nechal vyloučit držitel Zlatého míče z roku 2013 Cristiano Ronaldo, který se tam postrkoval s hráči Atlética Madrid a jednomu z nich dokonce vlepil políček, takže byl po zásluze vyloučen. Nese to těžce, stěžoval si, brečel... Nebo respektive žaloval na soupeře, že měl s ním taky někdo jít ven, ale myslím si, že rozhodčí to viděl dobře. 

Vyloučil ho a to je právě takový stín na povaze toho současného držitele Zlatého míče, že Ribéry rány dostává a umí přijímat, a tady tento hošík vždycky pláče, když ho někdo nešetrně fauluje. Ale sám potom, když někoho faluje, tak dělá, že nic. To bylo spravedlivé rozhodnutí rozhodčího a zastavilo Barcelonu v tlaku, která byla už skoro ráda, že udržela tu remízu. V přesilovce mohlo Bilbao ještě vyhrát. [...]

Klíčová slova: cristiano ronaldo, atletico, athletic
 
blank
 
blank
Komentáře

Zobrazit diskuzi (66 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!