Splňte si svůj sen! Leťte se Sporttour.cz na Real Madrid

Čas 30. 03. 2014, 23:35 | Autor redakce
Využijte šanci a zažijte Real na vlastní oči!
Využijte šanci a zažijte Real na vlastní oči!

Také si představujete během sledování utkání v televizi jaká atmosféra musí panovat na stadionu? Jak vypadají hvězdy Realu Madrid Cristiano Ronaldo, Gareth Bale, Karim Benzema, Isco a další naživo? A to vše spojit s prohlídkou Madridu? Kdo by se také nechtěl projít po stadionu a nakupovat v oficiálním obchodě Realu Madrid. Už si to nepředstavujte, s cestovní kanceláří Sporttour.cz to zažijete!

Po dlouholetých zkušenostech s cestováním za fotbalem se o tento zážitek na celý život podělíme s Vámi.

Cestovní kancelář Sporttour.cz nabízí zájezdy na domácí utkání Primera División, Champions League, Copa del Rey.

Možná jste o splnění tohoto snu už několikrát uvažovali. Báli jste se však zájezd sami absolvovat. Ať už z důvodu komplikovaných organizačních záležitostí (nákup letenky, vstupenky, domluvení ubytovaní, přeprava z letiště do centra Madridu, doprava po městě, jazyková bariéra) nebo jste nesehnali parťáka na tento výlet. S námi se o tyto věci starat nemusíte, všechno zařídíme my!

Naší velkou výhodou je, že pojedeme jako PARTA fanoušků Realu Madrid. V čele bude průvodce CK Sporttour.cz, který má dlouholeté zkušenosti s cestováním za fotbalem. O veškeré potřebné věci se postará. A věřte mi, že si tak tento výlet o to víc užijeme. Poznáte nové lidi se stejným zájmem, své známé z virtuálního světa diskuze, vytvoříme bouřlivou atmosféru na stadionu a užijeme si památky i večerní zábavu Madridu.

Zájezd zahrnuje

• vstupenka na vybrané utkání

• letecká doprava Praha – Madrid; Madrid – Praha včetně všech poplatků

• ubytování (2 noci) v 3* hotelu

• doprava z letiště do centra Madridu a zpět

• cestovní lístek na dopravu v den zápasu

• služby delegáta po celou délku pobytu

Ke každé objednávce přistupujeme individuálně, proto je možné změnit (s vlivem na konečnou cenu zájezdu) např. místo odletu (Vídeň, Budapešť aj.), počet dní pobytu, ubytování apod. Ceny sdělíme na vyžádání.

Cestovní a zdravotní pojištění při cestách do zahraničí není součástí základní ceny zájezdu. Toto pojištění můžeme zprostředkovat, nebo si jej zákazník individuálně sjedná.

Zájezd zahrnuje veškeré potřebné položky k organizaci zájezdu. Vaše další náklady tak již budou pouze cestovní pojištění, útraty za stravování, nákupy aj.

Aktuální nabídka zájezdů

26.4. – 28.4.2014 (27.4.2014 utkání) – Real Madrid – Osasuna (Primera División)

cena zájezdu: 13.990 Kč
lze objednat do: 4.4.2014

3.5. – 5.5.2014 (4.5.2014 utkání) – Real Madrid – Valencia CF (Primera División)

cena zájezdu: 14.590 Kč
lze objednat do: 4.4.2014

Kompletní nabídku zájezdů na Real Madrid naleznete na stránkách Sporttour.cz

Z důvodu omezeného počtu vstupenek Vám doporučujeme včasné objednání zájezdu. V případě zájmu o zájezd či jakékoliv dotazy zasílejte na info@sporttour.cz nebo volejte +420 774 833 010

Objednávky zájezdu zasílejte na info@sporttour.cz ve tvaru: Typ utkání, Vaše jméno, datum narození, bydliště, e-mail, tel. kontakt.

Poté Vám bude zaslán e-mail s programem zájezdu, cestovní smlouvou a platebními instrukcemi.

Objednávka se stává závaznou podpisem cestovní smlouvy a v den přijetí platby na náš bankovní účet. S odesláním platby na náš bankovní účet souhlasíte s obchodními podmínkami.

U těchto zájezdů spolupracuje CK Sporttour.cz s cestovní kanceláří Diamant Club, s.r.o, která je pojištěna ve smyslu zákona č.159/1999 Sb. (povinné smluvní pojištění cestovní kanceláře) u pojišťovny Generali, a.s.

Cestovní kancelář Sporttour je s vámi také na facebooku, kde naleznete fotogalerie z proběhlých zájezdů a mnoho dalšího.

Komentáře fanoušků

Zatím nikdo se nezapojil do diskuze. Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!