Žebříček: Nejlepší hráči Realu Madrid v roce 2013

Čas 29. 12. 2013, 18:40 | Autor podvinho

Konec roku je pro fotbalisty vítanou pauzou, pro novináře zase možnost zajímavých souhrnů a hodnocení. Redaktoři portálu Real-madrid.cz vybrali nejlepší jednotlivce právě končícího roku a vznikl žebříček nejlepších hráčů Realu Madrid za rok 2013. Vítěz vás asi nepřekvapí.

Pravidla byla jednoduchá. Sedm redaktorů zvolilo svoji pětici nejlepších za celý rok 2013. První v pořadí dostal 5 bodů, druhý 4 body, třetí 3 body, čtvrtý 2 body a pátý 1 bod. Do žebříčku byli zařazeni všichni hráči, kteří obdrželi alespoň jeden bod.

Pod jménem a celkovým počtem bodů se můžete podívat, kolikrát hráč skončil na jakém místě (1-5). Pokud se u některého redaktora nevešel mezi první pětici, není statistika uvedena.

1. Cristiano Ronaldo - 34 bodů

Statistiky pořadí: 6x 1, 1x 2

Ronaldo

Real-madrid.cz: Není o čem, Ronaldo byl jasná jednička. Jeho statistiky v roce 2013 jsou skutečně pozoruhodné. Je jasné, že jde o naprosto klíčového hráče Bílého baletu. Zlatý míč by mu měl říkat Pane.

2. Luka Modrić - 24 bodů

Statistiky pořadí: 1x 1, 4x 2, 1x 3

Modrić

Real-madrid.cz: Luka Modrić prožil fantastický rok. Ačkoliv mu po jeho přestupu mnoho lidí (včetně několika redaktorů) nevěřilo, v aktuálním roce se dokázal vypracovat v nedílnou součást Realu Madrid. Má vynikající tvůrčí schopnosti a skvělou střelu.

3. Xabi Alonso - 20 bodů

Statistiky pořadí: 1x 2, 5x 3, 1x 5

Alonso

Real-madrid.cz: I přes poměrně dlouhé zranění patří mezi nejlepší. Na jaře byl skvělý, stejně tak po svém návratu na podzim. Jde o klíčového muže záložní řady. Xabi Alonso je spojkou mezi obranou a zálohou. V zápasech, kdy je na hřišti, dostává Real díky jeho práci mnohem méně gólů.

4. Diego López - 13 bodů

Statistiky pořadí: 1x 2, 3x 4, 3x 5

Lopez

Real-madrid.cz: Diego López vtrhl do Realu jako uragán a právem je v první pětce. Mnohé jeho výkony se dají označit jako nadpozemské. I v zápasech, kdy obrana Realu skřípala, dokázal López tým zachránit. Ačkoliv je pro nás pohled na sedícího Casillase hrozný, Diego odvádí svoji práci skvěle.

5. Marcelo - 5 bodů

Statistiky pořadí: 1x 3, 1x 4

Marcelo

Real-madrid.cz: Po promaroděné sezoně, kdy si příliš nezahrál, dostal od trenéra Ancelottiho velkou důvěru. A nezklamal. Ačkoliv mu nevyšly všechny zápasy, jeho podpora útoku je na týmu hodně znát. Pokud bude pokračovat v tvrdé práci, zařadí se opět minimálně mezi nejlepší levé obránce světa.

6. - 7. Isco - 3 body

Statistiky pořadí: 1x 4, 1x 5

Isco

Real-madrid.cz: Iscovi stačil pouhý půlrok na to, aby upoutal fanoušky Realu Madrid. Především výkony ze začátku sezony byly úchvatné. Po hluchém období ke konci podzimu Španěl opět ukazoval, proč o něj Real hodně stál. Budoucnost Bílého baletu.

6. - 7. Ángel di María - 3 body

Statistiky pořadí: 1x 4, 1x 5

Di María

Real-madrid.cz: Když chce a dře, je skvělý. Kdyby se vyhnul „truchlícím“ obdobím, mohl být možná ještě mnohem výše. Přesto dokazuje svůj potenciál. I přes příchod Balea má v týmu své místo.

8. Raphael Varane - 2 body

Statistiky pořadí: 1x 4

Varane

Real-madrid.cz: Jaká škoda vážného zranění kolena. Varane měl našlápnuta k fascinující sezoně, na jaře podával obdivuhodné výkony, ovšem zranění ho připravilo o výraznou část roku 2013.

9. Jesé - 1 bod

Statistiky pořadí: 1x 5

Jesé

Real-madrid.cz: Ačkoliv nedostal velký počet minut, svoji úlohu splnil. Ukázal, jakou výhodou disponují odchovanci. Za dres Realu se bude rvát. Díky jeho rychlosti mu navíc stačí málokterý obránce.

 
blank
 
blank
Komentáře

Zobrazit diskuzi (128 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!