El Clásico v Praze! Užij si fotbalový svátek s ostatními Madridistas

Čas 10. 10. 2013, 18:59 | Autor podvinho
El Clásico v Praze!
El Clásico v Praze!

Od soboty za dva týdny se uskuteční zápas, na který fanoušci po celém světě netrpělivě čekají. Samozřejmě se jedná o duel mezi Barcelonou a Realem Madrid. Madridistas budou v Praze společně u toho.

Velké a slavné El Clásico se odehraje v sobotu 26. října od 18:00. Ideální fotbalový čas pro všechny nadšence a především fanoušky Realu Madrid.

Tuto příležitost jsme si nemohli nechat ujít a proto jsme se rozhodli uspořádat společné sledování zápas v Praze. Zvání jsou samozřejmě jako vždy všichni fanoušci Realu Madrid.

Celá akce proběhne v budoucím sídle našeho fanklubu, tedy v restauraci hotelu Arlington. Přijít můžete kdykoliv po páté odpolední hodině. Pro všechny fanoušky chystáme navíc opět překvapení.

Po zápase plánujeme kromě sledování dalších zápasů také velkou diskuzi, kde se může každý zeptat na to, co ho zajímá. Množí se nám například otázky kolem fanklubu. Věříme, že v době El Clásica už budeme vědět o mnoho více.

Přihlášení

Pokud chcete být u toho a povzbudit Real Madrid v tomto klíčovém zápase společně s ostatními Madridistas, není nic jednoduššího, než se přihlásit. Na výběr má každý ze dvou způsobů.

Nejjednodušší možností je zažádat o členství v naší skupině na facebooku - Zápasy Realu v Praze. Stačí nám poslat zprávu se žádostí o vstup a my vás do skupiny rádi přidáme. Poté se stačí na každou následující akci přihlásit pouhým komentářem do stanoveného termínu.

Pokud z jakéhokoliv důvodu preferujete přihlášení pomocí emailu, není to samozřejmě žádný problém. Přihlašovací email pošlete na adresu tomaspodvin@gmail.com. Do emailu napište vaše jméno, vaši přezdívku na webu r-m.cz, váš telefon a případně další poznámky.

Přihlašovat se je možné do středy 23. října.

Základní informace

FC Barcelona - Real Madrid
Datum a čas Sobota 26. října, 18:00
Místo Restaurace hotelu Arlington
Sraz Od 17:00

Dresy, šály, vlajky a vše ostatní s sebou! HALA MADRID!

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (31 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!