Velký podzimní sraz Madridistas a jubilejní Fans Cup v Praze!

Čas 18. 09. 2013, 12:20 | Autor podvinho
Fanoušci Realu Madrid
Fanoušci Realu Madrid

Koncem listopadu se v Praze uskuteční další velký sraz fanoušků Realu Madrid. Kromě nabitého programu se všichni Madridistas mohou těšit na jubilejní pátý ročník oblíbeného fotbalového turnaje Fans Cup. Každý je vítán.

Letní sraz jsme tentokrát přenechali kamarádům ze Slovenska, na podzim se již ale vrátíme do české republiky. A městem vyvoleným je tentokrát Praha. Na všechny Madridistas čeká velice zajímavý program, ale pěkne popořádku.

Základní informace

Místo: Praha

Datum: 29. listopadu - 1. prosince

Jako vždy je samozřejmě možné přijet až v sobotu, kdy je v plánu hlavní část programu. Pokud se ovšem chystáte přijet až v sobotu, napište to prosím v registračním formuláři do poznámek.

Sraz: Pátek 29. listopadu 15:00 na zastávce metra C Hlavní nádraží (červená linka)

Sraz bude tradične ve vestibulu metra (tedy tam, kde metro přijíždí), ve směru HÁJE. Konkrétní sraz pro ty, kteří budou chtít dorazit až v sobotu, bude upřesněn a zájemcům pošleme včas email.

Program

Pátek: Po srazu se půjdou zájemci ubytovat, ostatní na ně mohou počkat v blízké restauraci. Poté je plán vyloženě na zúčastněných. Vymyšleno bude dostatečně variant v blízkosti ubytovny.

Sobota: Již od rána bude probíhat fotbalový turnaj (viz níže). Po skončení turnaje se po nutných procedůrách přesuneme buď na bowling nebo do sportbaru. Záležet bude na tom, zda bude hrát Real Madrid v sobotu. Pokud ano, zápas samozřejmě budeme sledovat.

Neděle: V poledne se přesuneme do nového sídla fanklubu, restaurace hotelu Arlington, kde bude připraveno obědové menu a také si zde řekneme aktuální informace o oficiálním fanklubu a webu real-madrid.cz. Budeme také velice rádi za vaše nápady a návrhy.

U této příležitosti proběhne zároveň další zdobení restaurace, aby každý poznal, o které sídlo se jedná. Pokud tedy doma máte šálu, nepoškozené plakáty, vlaječky, kalendář či cokoliv jiného, co byste rádi věnovali, budeme velice rádi.

Ubytování

Pro zájemce o ubytování máme dvě možnosti. Důležité je připomenout, že po fanoušcích, kteří nejsou členy SVM, musíme požadovat zaplacení ubytovny předem. Po odeslání registračního formuláře bude každému odeslán email s dalšími informacemi.

Ubytovna: Levné ubytování nejspíše poblíž hřiště, kde proběhne fotbalový turnaj s dobrým spojením. Cena se bude pohybovat kolem 200 Kč za noc.

Hotel: Pro fanoušky, kteří si potrpí na větším luxusu, můžeme nabídnout hotel Arlington, který je ale poměrně vzdálen od fotbalového hřiště. Výhodou naopak je blízkost restaurace, kde bude probíhat nedělní oběd. Po slevě pro naše fanoušky by se měla cena pohybovat kolem 400 Kč - 500 Kč za noc. Pokud máte zájem o hotel, uveďte to prosím také v poznámkách ve formuláři.

Jubilejní Fans Cup - dosáhneme konečně na vrchol?

FotoFoto

Velmi důležitou součástí velkého srazu je oblíbený fotbalový turnaj Fans Cup, který se letos odehraje již popáté a servis by tomu měl odpovídat. Turnaje se pravidelně zúčastňují fanoušci různých fanklubů (Valencia, AS Řím, Barcelona, Inter Milán, Real Madrid...)

Poprvé se turnaj odehraje v nafukovací hale na umělé trávě. Proto doporučujeme turfy, případně sálovky. Naopak upozorňujeme, že se nesmí používat kopačky! Poprvé budou také Fans Cup pískat kvalifikovaní rozhodčí, což by mělo turnaji přidat na prestiži. A samozřejmě, i ceny budou stát za to!

Jak jistě dobře víte, našemu týmu se bohužel ještě nikdy Fans Cup vyhrát nepodařilo. Nebyl by to ale Real Madrid, aby neusiloval jen o nejvyšší příčky a proto by byl skvělý úspěch, kdyby se to podařilo právě letos. I když jde především o zábavu a hru samotnou, pojďme udělat Realu dobrou reklamu!

Hřiště: Víceúčelové hřiště Baarova. Hrát se bude na umělé trávě v nafukovací hale.

Adresa: Baarova 360/24, 140 00 Praha 4 - Michle

Zázemí: K dispozici budou nové šatny i sprchy. Hned naproti hřiště je supermarket Albert a také dvě restaurace.

Systém turnaje: Dvě skupiny po 5 týmech. Ve skupině systém každý s každým, poté dvě semifinále (první ze skupiny A proti druhému ze skupiny B a naopak) a dále boje o umístění. Každý tým tak odehraje minimálně 5 zápasů. Hrát se bude 1x 12 minut v systému 5+1. Počet hráčů na soupisce ale není omezen.

Program turnaje

8:15 - zahájení turnaje
8:30 – první zápas turnaje
16:30 – ukončení turnaje a ocenění týmů i jednotlivců

Doprava

a) Ze zastávky metra C Budějovická – dvě zastávky autobusem 118 nebo 170 na zastávku Vyskočilova a poté cca 50 metrů pěšky
b) Ze zastávky metra C Kačerov – dvě zastávky autobusem 215 na zastávku Jemnická

Upozornění: Je možné, že se budou přesné časy ještě měnit v závislosti na počtu týmů. O všem budou zájemci včas informováni.

Přihlášení

Přihlašovat se je možné do neděle 13. října. Zájemci, kteří nejsou členy SVM, ovšem musí nejpozději do 13. října zaplatit za vybrané ubytování. Každý bude po přihlášení kontaktován s konkrétními požadavky. Přihlášení je samozřejmě závazné.

Přihláška na sraz

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (23 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!