Tipovačka: Jak si vedete v porovnání s redakcí real-madrid.cz?

Čas 12. 09. 2013, 20:00 | Autor podvinho

Po reprezentační přestávce se již můžeme těšit na ligové duely. Kromě tradičního souhrnu a programu na další kolo vám nabízíme i statistiky redaktorů webu real-madrid.cz.

Tipovačka

Ani další kolo tipovačky nebylo výjimkou a do naší soutěže se připojily další desítky uživatelů. Nejzajímavější ovšem bylo, že se poměrně výrazně promíchalo pořadí. A hlavní zpráva zní - na první místo se posunul uživatel M4R3K91.

Vynikajícím výkonem tak odsunul na druhé místo dosavadního lídra Lajose. Stejný bodový zisk má ale také střelec. Uživatel Kuriatko, který se dělil o první místo právě s Lajosem, spadl po nepovedeném kole dokonce až na dělené čtrnácté místo. Lepší důkaz vyrovnanosti tipovačky snad není potřeba.

Tragičtí Češi, překvapivá výhra Slováků a klidné vítězství Španělska

Ačkoliv nemůžeme o minulém kole hovořit jako o kole plném překvapení, nějaká se našla. Hned v prvním kole se zrodily dva šokující výsledky v zápasech Čechů a Slováků. Zatímco Češi doma nepochopitelně prohráli s Arménií a v podstatě ztratili šanci na postup (po prohře v Itálii mají šanci necelé procento), Slováci oživili své šance překvapivou výhrou na hřišti Bosny a Hercegoviny (po domácí prohře jsou ale ze hry venku).

To španělská reprezentace si cestu na šampionát komplikovat nechtěla a zvítězila na půdě Finska. Tipující, kteří věřili, že gól vstřelí za Španěly hráč, který nehraje za Barcelonu nebo Real, zachránil čtyři minuty před koncem útočník Manchesteru City, Álvaro Negredo.

V dalších zápasech potvrdili role favoritů Německo, Belgie, Uruguay, Švýcarsko, Itálie a Argentina. Výrazný krok k možnému postupu udělali zatím ne příliš dobří Turci, kteří vyplenili rumunskou půdu. Už typickou remízu v soubojích s Ukrajinou si připsala Anglie, což valnou část tipujících nemohlo zaskočit.

Ligové soutěže jsou zpět a s nimi zajímavé zápasy

Reprezentační pauza je námi a fanoušci již netrpělivě očekávají další souboje v nejlepších evropských ligách. Především španělská soutěž nabízí velmi zajímavé zápasy, ale zapomenout nesmíme ani na duel nesmiřitelných italských rivalů - Interu Milán a Juventusu.

Celkově servírujeme 10 zápasů či událostí. Opět je z čeho vybírat a nezapomeňte, že v dalším týdnu již začíná také milionářská Liga mistrů. Na tu se kromě týmů a nedočkavých fanoušků těší i naše tipovačka.

Zajímavost: Jak si vedete v porovnání s redaktory real-madrid.cz?

Jelikož je naše soutěž velmi zábavná a oblíbená, vynechat ji nemohou ani samotní administrátoři a redaktoři portálu real-madrid.cz. A protože nejsme ješitní, rádi se vám se svými (většinou otřesnými) výkony „pochlubíme.“

Kromě oživení je to povzbudivý krok i pro ostatní, kteří se třeba v tuto chvíli nepohybují na vyšších místech. Naše (mnohdy až hrozné) výsledky vás jistě povzbudí. No, ani my nemáme zdaleka patent na přesné tipy (čest výjimkám!). :)

Statistiky redaktorů portálu real-madrid.cz
Umístění Přezdívka Počet tipů Správně Špatně Body
132. thjuks 48 35 13 92
271. lulinka 65 37 28 83
271. Petric32 65 37 28 83
523. realistka7 65 33 32 67
523. podvinho 65 33 32 67

A jak se zatím daří vám?

 
blank
 
blank
Komentáře

Zobrazit diskuzi (16 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!