Boj o Suáreze

Čas 20. 06. 2013, 01:02 | Autor Petric32 | Zdrojmarca.com, as.com
Luis Suárez
Luis Suárez

Anglický Daily Mail hlásí, že FC Liverpool vyzval Luise Suáreze k písemné žádosti o přestup. Sám hráč, jenž sní o angažmá v Realu Madrid, tvrdí, že zatím nedošlo k žádnému oficiálnímu zájmu o jeho osobu.

Podle anglického tisku Daily Mail Liverpool vyzval svého elitního kanonýra Luise Suáreze, který by začátek ročníku v Premier League zmeškal kvůli zbytku trestu za kousnutí Branislava Ivanoviće, k tomu, aby v případě svého zájmu klubu předložil oficiální písemnou žádost o umístění na přestupní listinu.

Bude tedy muset učinit to, co už dříve potkalo další dva emigranty z klubu od řeky Mersey, Fernanda Torrese a Xabiho Alonsa. Nicméně sám hráč se teď plně soustředí na své působení na Konfederačním poháru s Uruguayí, kde už se dokázal blýsknout parádním gólem z přímého kopu do sítě Španělů. Tím dorovnal Diega Forlána na pozici nejlepšího střelce Uruguaye všech dob. Jak sám několikrát v rozhovorech prozradil, odchodu do Realu Madrid, který je jeho snem, by se nebránil.

Ač by se transferu nebránil, zatím si není vědom, že by o něj nějaký klub oficiálně požádal. „Nikdo se mnou nebo Liverpoolem zatím nemluvil,“ sdělil brazilským novinářům po porážce 1:2 od Španělů.

„Teď se soustředím na Pohár FIFA. Jsem tu, abych bránil svou zemi. Tisk toho o mé budoucnosti už hodně naspekuloval a napsal, ale zatím tady není nic konkrétního. Jde jen o spekulace,“ dodal rafan z Premier League.

Klíčová slova: suarez, liverpool, interview

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (37 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!