Real má další fanoušky. Trénink navštívila skupina One Direction

Čas 23. 05. 2013, 20:35 | Autor podvinho | Zdrojrealmadrid.com
One Direction na tréninku Realu
One Direction na tréninku Realu

Dnešní trénink madridského týmu byl speciální. Do tréninkového centra totiž dorazili členové mladé skupiny One Direction. Vše samozřejmě zachytili přítomní fotografové.

One Direction je poměrně mladá a docela náhodně složená skupina mladých kluků. Jak už to tak bývá, i z One Direction se stali lámači dívčích srdcí. Kluci ale teď ukázali, že je zajímá i fotbal.

A ačkoliv jsou z Velké Británie, jejich vyvoleným klubem se stal Real Madrid, jehož trénink dnes navštívili. Skupina je totiž na svém evropském turné a tři členové využili příležitosti a podívali se na trénink Bílého Baletu. Každý navíc vyfasoval dres se svým jménem od Josého Mourinha.

„Jsme uprostřed turné a dostali jsme možnost jít se podívat na trénink Realu. Jsme velcí fanoušci fotbalu a je vzrušující vidět jeden z nejlepších týmů světa při práci“ rozplýval se jeden z členů kapely.

Nakonec si mladí muzikanti dokonce vyzkoušeli střely na bránu po boku hráčů jako Cristiano Ronaldo, Kaká nebo Luka Modrić. Poté si ještě prohlédli zázemí, kterým byli naprosto unešeni.

One Direction One direction
one Direction one direction
Tým s One Direction

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (32 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!