Real-madrid.cz slaví 5 let! Slavte s námi

Čas 01. 10. 2012, 00:01 | Autor podvinho
Real-Madrid.cz slaví 5 let!
Real-Madrid.cz slaví 5 let!

Real Madrid ve včerejším utkání s přehledem zvítězil a jako první tak dal našemu webu příjemný dárek k jeho pátým narozeninám. Portál real-madrid.cz ale s oslavami nekončí a při této příležitosti připravil mnoho zajímavých věcí a soutěží. V článku se dozvíte vše podstatné.

V říjnu roku 2012 je tomu skutečně 5 let, kdy pár fanoušků Realu Madrid založilo portál real-madrid.cz. Web se za tuto poměrně dlouhou dobu uchytil a našel si mnoho stálých příznivců a uživatelů. Ale ne vždy bylo vše ideální.

I náš portál si prošel mnoha krizemi. Ať to byly problémy s redaktorským týmem, technikou či diskuze pod články, vše se časem a díky velké píli zlepšovalo. Je samozřejmostí, že k tomu jste přispěli velkou a důležitou měrou i vy, fanoušci a uživatelé našeho webu.

S velkou radostí si dovolím v současné chvíli říct, že po pěti letech jdeme stále vzestupnou frekvencí a v tuto chvíli můžeme vidět skutečně nejlepší web za celý čas. Zároveň se nebudu bát zde za všechny slíbit, že budeme nadále dělat vše pro to, abychom zde mohli za dalších pět let napsat to samé.

Nyní je ovšem čas trochu zpomalit a užívat si zasloužené oslavy. Při příležitosti pěkného výročí jsme si pro vás připravili mnoho zajímavostí. Celý říjen by se měl nést v mírně slavnostním duchu. Doufejme, že další dárek nadělí Real v dalším zápase na půdě Barcelony.

Již 3. října odstartuje velká soutěž na našem portálu. Půjde o jednoduchý vědomostní kvíz, kde si otestujeme vaše znalosti nejen o Realu Madrid, ale i o našem webu. Ti nejlepší se můžou těšit na skvělé ceny od našeho partnera internetového obchodu Fans-shop.eu. Hrát se bude například o originální dres Realu Madrid. Více informací se dozvíte ve středu, doufáme, že se zapojí co nejvíce uživatelů.

Dalším zpříjemněním bude kopa nových wallpaperů, které máme přichystány. Chybět nebude ani speciální edice k výročí webu. Nejen ta se snad stane povinnou výbavou obrazovky počítače každého správného fanouška Realu Madrid!

Během října také chystáme mnoho zajímavých článků ohledně našeho webu a jeho uživatelů. Zajímají vás nejaktivnější či nejdéle sloužící uživatelé? Chcete vědět víc o tom, jak portál funguje a jaký tým se stará o to, abyste se vše dozvěděli jako první právě od nás? Potom sledujte naše speciální články, které budou vycházet během října

Navíc se chystá již několikáté pokračování srazu Madridistas. Více informací zveřejníme během následujících 14 dní. Dělejte si ale ve svých kalendářích místo od 30. listopadu do 2. prosince, kdy by měl sraz proběhnout. Městem zaslíbeným bude tentokrát již vyzkoušená a vždy úspěšná Praha. Výmluvy nebereme.

V přípravě je speciální edice triček s motivem Realu Madrid a samozřejmě portálu real-madrid.cz za velmi výhodnou cenu. Náš web si z ceny nebude brát nic pro sebe, proto by měla být cena skutečně nízká. Vše se usilovně řeší, ale není to otázka pár hodin či dní. Snad se vše stihne ještě do konce října. Dostane se ale určitě na každého zájemce.

Na závěr se hodí poděkovat všem, kteří se na fungování našeho webu podílí. Ať už jde o kolegy administrátory, redaktorský tým, pomocníky a v neposlední řadě samozřejmě uživatele, bez kterých by nemohl web nikdy fungovat. Pojďme společně načít dalších úspěšných pět let!

Portál real-madrid.cz slaví 5 let! Slavte s námi!

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (73 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!