Další oficiální sraz Madridistas bude hostit Olomouc

Čas 03. 02. 2011, 20:33 | Autor podvinho
Real-Madrid.cz
Real-Madrid.cz

<Termín přihlášení prodloužen!> Po již několika vydařených srazech v různých částích republiky si nyní na své přijde i další moravská metropole. Další velký sraz fanoušků Realu se totiž uskuteční začátkem dubna v Olomouci. Správní Madridistas by opět neměli chybět! Mimo jiné budeme sledovat duel Realu Madrid na půdě Athleticu Bilbao

Nedávno se uskutečnil menší, spíše testovací, sraz právě v Olomouci. Původně byl jen pro členy SVM, nakonec dostali šanci i ostatní. A jelikož se sraz výborně vydařil hlavně díky skvělé organizaci a dobrým podnikům, rozhodli jsme se neměnit původní plán a uspořádat další, tentokrát již oficiální a snad i velký sraz pro všechny.

Sraz se tedy uskuteční již ve zmiňované Olomouci. Datum srazu je 8.4. 2011 v pátek nebo 9.4. 2011 v sobotu. V pátek se sejdeme kolem 15:00 v Olomouci na hlavním nádraží, v sobotu na stejném místě ve 13:00. Časy se ale ještě mohou měnit, o všem budete včas informováni.

Páteční sraz je pro ty fanoušky, kteří mohou samozřejmě dorazit a mají zájem pobýt s dalšími o den déle a také si užít více zábavy. Z vlastních zkušeností mohu příjezd v pátek jen doporučit.

Přesný program ještě není úplně rozhodnutý. Zatím to vypadá na páteční bowling, poté posezení v hospodě a poté přejezd na ubytovnu, která vypadá velmi dobře. Cena za jednu noc je 220 kč.

V sobotu poté v klidu vstaneme, počkáme na další účastníky a vyplníme další volný čas jakýmkoliv programem. Pokud má někdo nějaký nápad, můžeme o něm diskutovat v komentářích pod článkem.

K večeru se poté přesuneme do zarezervovaného sportbaru a nastane vrchol večera, což bude zápas Realu Madrid na půdě Athleticu Bilbao. Kromě našeho zápasu určitě uvidíme ještě nějaké utkání tohoto kola španělské ligy. 

V neděli již bude program na každém z nás. Kdo bude chtít, může spát déle, kdo ne, může vyjet domů klidně brzy ráno. Kdo bude mít zájem, může zajít s ostatníma ještě na oběd a až poté odjet.

Cena srazu tedy ani nyní nebude zbytečně velká. Ubytovna stojí 220 kč na noc, hospoda ani sportbar určitě předražené nejsou a útrata je jen na vás. 

Pokud by jel někdo autem nebo chtěl z nějakého důvodu adresu ubytovnu či hospody, může napsat na níže uvedené kontakty nebo se na jakoukoliv otázku zeptat v komentářích pod článkem.

Pokud by tedy měl někdo jakékoliv dotazy či prosby, může napsat na email: podvinho@seznam.cz, do soukromých zpráv uživateli podvinho nebo vše řešit pod článkem v komentářích.

Přihlašovat se mohou všichni užvatelé do 30. března. 

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (71 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!