Nejoblíbenějším hráčem Realu je Cristiano Ronaldo

Čas 31. 01. 2011, 16:35 | Autor podvinho
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo

Podle nedávné velké ankety se stal nejoblíbenějším hráčem v Realu Madrid Portugalec Cristiano Ronaldo, který zvítězil s velkým náskokem. Sekundovat mu mohl snad jen kapitán Iker Casillas, ale i ten brzy odpadl a přenechal místo na špici portugalskému kanonýrovi.

Výsledky jsou nakonec více než očekávané. Cristiano Ronaldo je od svého příchodu velmi populární a přilákal svým příchodem mnoho fanoušků, kteří fandí více jemu samotnému než klubu. I proto má takovou základnu fanoušků. Nejen díky tomu je ale momentálně Ronaldo nejoblíbenější. Jeho výkony jsou opravdu na vysoké úrovni a i proto dostal tolik hlasů.

Na druhém místě, ale s velkým odstupem, skončil brankář a kapitán Realu Madrid Iker Casillas. Není se čemu divit, že je odchovanec Realu Madrid tak oblíbený. Fanoušci si podobných hráčů nesmírně váží a proto bylo jasné, že i IKer bude mít spoustu hlasů, což se nakonec potvrdilo.

Boj o třetí místo byl již přece jen vyrovnanější, nakonec ho pro sebe uhájil Sergio Ramos, který už v bílém dresu kroutí také několikátou sezónu a nutno dodat, že poměrně úspěšně.

Několik hlasů za pravým obráncem skončil Brazilec Kaká, což je možná menší překvapení, jelikož tento záložník dlouho nehrál kvůli zranění a navíc nepodává ideální výkony. Potvrdilo se ale, že na tomto anketa nestojí a Brazilec je stále velmi oblíbený pro svou skromnost a snad i výkony dřívější, na které, doufejme, brzy naváže.

První letní posilou v žebříčku je pátý Mesut Özil, který si fanoušky získal jednoznačně svými vynikajícími výkony, které zatím pravidelně podává. Za letní posilou se ocitl Gonzalo Higuaín, který je mimo jiné posledním hráčem, který dostal více než sto hlasů.

Dost hlasů dostalo ještě kvarteto Xabi Alonso, ?ngel Di María, Karim Benzema a Marcelo. Další v pořadí již dostali poměrně zanedbatelný počet hlasů. Úplně nejhůře dopadl nakonec Momo Diarra, který již v klubu nepůsobí. Nedá se říci, že by byl vyloženě neoblíbený, spíše naopak, ale v současné konkurenci je těžké dát hlas právě nepříliš výraznému Diarrovi. 

 

Poz.Fotografie
Hráč
Hlasů
1.
RonaldoCristiano Ronaldo
876
2.CasillasIker Casillas
423
3.RamosSergio Ramos
218
4.
Kaká
Kaká
164
5.OzilMesut Özil
138
6.
HiguaínGonzalo Higuaín101
7.
Xabi Alonso
Xabi Alonso
76
8.
Di María
?ngel Di María
54
9.
Benzema
Karim Benzema
49
10.
Marcelo
Marcelo
44
11.
Granero
Esteban Granero
11
12.
Lass
Lass
10
13.
Carvalho
Ricardo Carvalho
8
14.-15.
Canales
Sergio Canales
7
14.-15.
Khedira
Sami Khedira
7
16.-18.
Pepe
Pepe
6
16.-18.
Arbeloa
?lvaro Arbeloa
6
16.-18.
Gago
Fernando Gago
6
19.
León
Pedro León
4
20.-22.
Dudek
Jerzy Dudek
3
20.-22.
Albiol
Raúl Albiol
3
20.-22.
Garay
Ezequiel Garay
3
23.
Momo Diarra
Mahamadou Diarra*
2

* Mahamadou Diarra byl v době hlasování hráčem Realu Madrid.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (97 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!