AKTUALIZOVÁNO: Poslední informace k podzimnímu srazu!

Čas 15. 11. 2010, 16:49 | Autor podvinho
Real-madrid.cz
Real-madrid.cz

<Aktualizováno o dopravní spojení k hale> Pokud jste již přihlášenými účastníky podzimního srazu, tento článek by vás určitě neměl minout.

Většina účastníků přijede již v pátek, proto je velmi důležitý sraz. Ten bude na přestupní stanici metra mezi trasy C a B Florenci v 18:00. Kdo má s tímto časem nějaký problém, ať mě co nejdříve kontaktuje či napíše do komentářů a dohodneme se na dalším postupu.

Jen zdůrazním, že sraz bude na nástupišti trasy B, jelikož na Florenci jsou trasy dvě. Tato je "žlutá" a je dole. Sejdeme se uprostřed nástupiště, ale to už se najdeme. Program si již poté vymyslíme, kdo má hlášenou ubytovnu, má ji již rezervovanou.

Sraz pro ty, co přijedou až v sobotu, je rovnou u haly v Uhříněvsi nejpozději v 9:30. Další informace o hale a dopravě jsou v tomto článku. Program na sobotu je jasný, nejdříve odehrajeme Fans Cup, poté se přesuneme do hospody u ubytovny a poté budeme pokračovat již podle našeho nejlepší svědomí a vědomí.

V neděli je již vše na účastnících, můžeme si zajít ještě na oběd či vymyslet nějaký menší zajímavý program. Také záleží na odjezdech účastníků.

Co se týče přesných cen, ubytovna stojí 150 kč / noc, startovné do turnaje se rozpočítá, ale vyjde na nějakých 80 kč. To je vlastně vše pevně placené. Další útrata je na vás a taky na vaši výdrži či žaludcích. :)

To by bylo asi vše nejdůležitější. Pokud bude mít kdokoliv jakékoliv dotazy, prosím, piště do komentářů či na email. Níže přikládám ještě seznam účastníků, jelikož je možné, že jsme na někoho zapomněli či si špatně napsali ubytovnu.

Doprava 

Pro ty, co jedou autem, stačí na mapy.cz zadat adresu Praha Vachkova 630.

Pro ostatní jsou tři možnosti.
a) busem od stanice metra A Depo Hostivař do zastávky Picassova
b) busem od stanice metra C Háje taktéž do zastávky Picassova
c) vlakem do stanice Uhříněves

Info je ve tvaru čas odjezdu - čas příjezdu / číslo busu.

V případě vlaku čas odjezdu - čas příjezdu / typ vlaku

Busy od metra Depo Hostivař
8:50 - 9:04 / 266
9:20 - 9:34 / 266

Busy od metra Háje
8:45 - 8:56 / 382
8:48 - 8:58 / 267
9:15 - 9:26 / 383
9:24 - 9:38 / 232

Vlaky z Hlavního nádraží do Uhříněvsi
8:50 - 9:09 / Osobní
9:20 - 9:39 / Osobní 

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (31 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!