Fans Cup a El Clásico v Praze!

Čas 10. 09. 2010, 21:22 | Autor podvinho
Real-madrid.cz
Real-madrid.cz

Další sraz Madridistas by si neměl nechat ujít žádný fanoušek. V sobotu 27. listopadu se totiž uskuteční nejen třetí ročník turnaje Fans Cup, ve kterém náš Real obhajuje bronzové medaile. Zároveň by se týž den mělo hrát prestižní a velkolepé El Clásico, u kterého Madridistas samozřejmě nemohou chybě

Všechny dosavadní srazy i turnaje fanoušků dopadly skvěle a všichni byli s akcemi spokojeni. Proto není jediný důvod, abychom v naší aktivitě nepokračovali. Nyní může mít navíc turnaj Fans Cup speciální nádech.

Ve stejném termínu se totiž bude hrát možná El Clásico, tedy souboj Realu a Barcelony. Na tomto zápase samozřejmě fanoušci nemohou chybět a pokud se bude hrát opravdu v sobotu, bude zajištěn sportbar, ve kterém budeme zápas sledovat. Momentálně je však pravděpodobnější varianta, že se tento duel odehraje až v neděli, tudíž by ho každý viděl sám ze své pohovky.

Termín tohoto zápasu ale neovlivní další pokračování již tradičního a oblíbeného fotbalového fanouškovského turnaje Fans Cup. V sobotu 27. listopadu v Praze se totiž bude konat již jeho třetí ročník a o turnaj je již teď velký zájem!

 

PROGRAM

Pátek 26. listopadu

Jak již víme z předchozích srazů, hned několika fanouškům se vyplatí jet ještě raději o den dříve, než vstávat druhý den velmi brzo a poté hned hrát zápasy. Proto s tímto samozřejmě počítáme a pro případné zájemce zajistíme program i ubytovnu.

 

Sobota 27. listopadu

Turnaj bude začínat v 10:00 (viz níže info o turnaji). Konec turnaje bude kolem 16:00. Po turnaji se všechny týmy přesunou do zarezervované restaurace poblíž haly. Poté již bude záležet na termínu již zmíněného El Clásica.

Pokud se bude hrát, přesuneme se do sportbaru Zlatá Hvězda, kde budeme mít rezervovaná místa a tam utkání budeme sledovat. Poté už je zábava jen na naší fantazii. V noci se přesuneme na ubytovnu (viz níže info ubytovny).

Pokud se hrát nebude, přesuneme se rovnou do připravené hospody hned vedle ubytovny, kde budeme mít možnost pustit si nějaká DVD a hlavně samozřejmě popít popřípadě si dát něco k jídlu.

 

Neděle 28. listopadu

V neděli už záleží na každém, jak si den zařídí. Zájemci mohou klidně zajít ještě na závěrečný oběd nebo se můžeme na nějaké menší akcičce ještě domluvit.

 

FANS CUP - FOTBALOVÝ TURNAJ FANCLUBŮ

Hlavním bodem celého srazu je samozřejmě fotbalový turnaj Fans Cup. Nyní se koná již třetí ročník tohoto turnaje, který začíná být velice oblíbený. Tentokrát se bude hrát v halovém prostředí.

Účast již přislíbily týmy jako Valencia, AC Milán, Inter Milán či Liverpool. Zájem mají i Arsenal, Barcelona, Manchester United, Lazio či Schalke 04. Chybět samozřejmě nemůže Real Madrid.

 

Termín

Sobota 27. listopadu. Začátek turnaje v 10:00, konec kolem 16:00.

Startovné

600 kč na tým.

Sportovní hala

Nový povrch, lepší než staré parkety. Hala je prostorná, k dispozici jsou samozřejmě šatny, sprchy, ale i poměrně velká tribuna pro týmy, které zrovna nehrají. V blízkosti je restaurace i supermarket. Na tento povrch důrazně doporučujeme sálovou obuv.

Přesná adresa haly (hned vedle ZŠ)

Doprava

K hale se dá dojet několika způsoby. Autobusem z konečné metra C Háje nebo z konečné metra A Depo Hostivař. Navíc se dá dojet skoro až k hale vlakem. Zastávka Praha - Uhříněves. Hala je 5 min od vlakové stanice. Pokud pojede někdo autem, do navigace doporučuji zadat adresu Praha, Uhříněves.

Systém turnaje

Turnaje se zúčastní 8 týmů. Týmy budou rozděleny do dvou skupin po čtyřech týmech. Ve skupině se hraje každý s každým. První dva týmy postupují do semifinále, třetí a čtvrtý tým bude hrát o páté a sedmé místo. Každý tým tak odehraje minimálně čtyři utkání.

Pravidla

  • hrací doba jednoho zápasu je 2 x 8 minut.
  • brankář má vyhraněné pokutové území, pokut chytí míč rukou mimo, následuje penalta
  • auty se budou kopat, ale nemůže z nich padnout branka bez teči
  • všechna pravidla budou podrobně zpracována a týmy se s nimi seznámí před začátkem turnaje.


Povinnosti

  • každý tým musí zaplatit startovné 600 kč. Na konkrétním datumu placení se dohodneme
  • každý tým by si měl zajistit jednotné dresy, k dispozici by však měli být "rozlišováky"
  • každý tým musí přijet včas, první zápas turnaje začne přesně v 10:00, v 9:45 bude seznámení s důležitými pravidly a rozpisem
  • každý tým bude muset navíc zajistit na nějaký zápas svého rozhodčího, vybavení bude pro rozhodčího připraveno


Ceny

Každý tým obdrží diplomy a nějakou zajímavou cenu. První tým získá navíc pohár a památeční cenu pro nejlepší tým turnaje Fans Cup.

 

Hlavním partnerem akce je fotbalový obchod pro fanoušky fotbalfanshop.cz .

 

SVMPRO FANOUŠKY REALU MADRID

Sraz

V pátek 26. listopadu bude sraz přibližně kolem 16:00 v Praze na hlavním nádraží. Čas se však může ještě mírně změnit.

V sobotu je sraz jasný. Sraz bude až u haly nejpozději v 9:30 dopoledne. Povinností každého je přijet včas.

Přihlášení

Přihlášení bude probíhat pomocí přihlašovacího formuláře v tomto článku. Přihlašovat se je možné do 10. října, kdy bude přihlašování ukončeno. Přihláška je naprosto závazná.

SVM

Členové SVM mohou vše samozřejmě zaplatit opět až na místě. Menší změna ovšem bude v přístupu nečlenů. Platit předem bude uživatel jen pokud bude chtít ubytování na dva dny. Informace o platbě vám přijdou v potvrzovacím emailu.

Ubytovna

Ubytovna bude samozřejmě opět zajištěna. Každý si může vybrat, zda chce ubytovnu na jeden či na dva dny a samozřejmě může zvolit i možnost bez ubytování. Ubytovna stojí 150 kč za noc. 

Ubytovna je kousek od stanice metra B Palmovka. Dá se k ní dojet jak metrem a poté autobusem, tak tramvají z centra města. Samozřejmostí jsou noční tramvaje a autobusy.

Součástí ubytovny je také velmi kvalitní a příjemná restaurace, kterou jsme již vyzkoušeli na prvním srazu Madridistas. Zde se může každý najíst a samozřejmě hlavně napít.

Fans Cup

Startovné budeme vybírat až na místě, každý zaplatí stejnou částku. Každý má asi dres Realu, proto ho určitě vzít s sebou, ať jsme jednotní. Heslo turnaje je pro Madridistas naprosto jasné. Nic jiného než vítězství nebereme! :)

Kontakt

Ať už budete mít jakékoliv otázky nebo připomínky, neváhejte mne okamžitě kontaktovat. Své otázky můžete samozřejmě sdělovat také pomocí komentářů.

Email: podvinho@seznam.cz

 

 

 

PŘIHL?ŠENÍ

Všechny body v přihlašovacím formuláři jsou povinné (kromě icq). Kontaktní údaje musí být přesné, proto si vše po sobě raději zkontrolujte. Po odeslání přihlášky obdržíte co nejdříve potvrzovací email. Přihlašovat se můžete do 10. října.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (101 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!