Tipovačka na novou sezónu zdarma!

Čas 12. 08. 2010, 20:46 | Autor podvinho
Tipovačka
Tipovačka

Jelikož tipovací soutěž na našich stránkách nefungovala minulou sezónu podle našich představ, přichystali jsme pro všechny fanoušky a uživatele našeho webu omluvu v podobě neplacené tipovací soutěže pro celý příští ročník. To samozřejmě nemění nic na tom, že se bude hrát o zajímavé ceny.

Tipovací soutěž začne prvním mistrovským utkáním Realu Madrid, tedy v zápase, kde se Real představí na hřišti Mallorcy.

Pravidla tipovačky zůstávají stále stejná. V nabídce bude vždy 10 utkání, z toho pět bude ze španělské soutěže.

Uživatel tipuje přesné výsledky všech zápasů. Pokud tipne dobře jen událost (výhra domácích, remíza, výhra hostů), získává 1 bod. Pokud tipne správně celý výsledek, získává 3 body. 

Další zajímavostí je i vaše skóre. Při přesném uhodnutí skóre jednoho týmu získáváte kladné skóre. Např. tipnete, že domácí dají dva góly a to se skutečně stane - získáte +2 góly do skóre. Pokud neuhádnete přesné skóre týmů, pak získáváte záporné skóre. Např. tipnete, že domácí dají 3 góly, ale oni dají 2, pak se vám ve skóre odečte -1 gól.

Registrace tipovačky by měla být spuštěna přibližně za týden, zatím si pořádně rozmyslete, jestli se chcete zapojit a vydržíte být aktivní po celý rok.

 Hrát se bude samozřejmě o zajímavé ceny, které budeme specifikovat začátkem tipovací soutěže. První vyhodnocení bude již po podzimní části, po celé sezóně samozřejmě přijde na řadu vyhodnocení celého roku.

 Důlěžité je, že tipovací soutěž zůstává stále na stejné adrese, tedy na tipovacka.real-madrid.cz . Najdete ji také v menu soutěže na našem webu.

Do nové tipovačky připravujeme také některé zajímavé změny, které by měly ještě zlepšit její úroveň. Například plánujeme pravidelná shrnutí výkonů uživatelů a další vymoženosti, které jistě zpříjemní hru.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (37 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!