Nábor do redakce: Staň se redaktorem!

Čas 13. 07. 2010, 20:29 | Autor podvinho
Real-Madrid.cz
Real-Madrid.cz

Jak jste si sami určitě všimli, náš web se v poslední době snaží zlepšovat a i díky tomu se zvyšuje jeho návštěvnost. To bychom ale nikdy nezvládli bez poctivé práce redaktorů. A jelikož je jich poměrně málo, dáváme nyní i vám šanci, jak přispět k chodu webu real-madrid.cz!

Jelikož náš web sází dost na velkou aktualizovanost a také na kvalitní články, potřebujeme schopné redaktory, které bude práce bavit. Z práce redaktora samozřejmě vychází i nějaké odměny a výhody, i když zatím nemůžeme přispívat dlouhodobě finančně. Přesto se snažíme o zavedení bonusového programu a nepravidelně také redaktory odměňujeme.

Ovšem psaní na webu nepřináší jen výhody, ale také povinnosti. Velmi důležité je, že každý zájemce musí psát skvělou a vyspělou češtinou či slovenštinou, jeho články by neměly obsahovat skoro žádné chyby. Důležitý je také cizí jazyk a jeho základní znalost. Jednoduše řečeno, abyste mohli přeložit článek a správně mu porozuměli, povoleno je si i pomoci překladači.

Důležitá je samozřejmě i dlouhodobá aktivita. Opravdu nestojíme o redaktory, které po týdnu práce přestane bavit. Proto si vše raději pečlivě promyslete. Nechceme určovat přesný počet článků, záleží i na kvalitě, ale budeme požadovat minimálně 3-4 články týdně. Samozřejmě chápeme i osobní problémy či dovolené, vše se dá po dohodě přizpůsobit. Přesný věk také není přímo určen.

Nyní pojďme na příjemnější část, kterou jsou výhody. Už to, že můžete psát své články či názory na jednom z nejnavštěvovanějším webu mezi fans stránkami by mělo něco znamenat. Samozřejmě nemusím dodávat, že tím pomáháte rozvoji reklamy Realu Madrid v České republice. Navíc se stanete členem zajímavého kolektivu.

Každý redaktor bude mít také slevu  50% na oficiální fanclub, který se připravuje. Stejnou slevu dostane i v případě, pokud se bude chtít stát členem SVM. Samozřejmě zde mluvíme o ověřených redaktorech, kteří dokážou být aktivní delší dobu a nejsou s nimi velké problémy.

Zároveň připravujeme také již zmiňovaný bonusový program pro redaktory. Přípravy jsou ale zatím těžší, než jsme sami čekali, proto se vše poněkud nepříjemně protahuje. Také odměňujeme nepravidelně aktivní a kvalitní redaktory, jelikož si vážíme jejich práce. Jako příklad můžeme uvést fotbalový míč či startovné na turnaji Fans Cup zdarma. I takto už jsme naše redaktory v minulosti odměnili.

Pokud by vás nabídka oslovila, neváhejte napsat na uvedené kontakty. Jednou z možností je poslat soukromou zprávu na jméno: Karlos. Zde se vám dostane rychlé odpovědi. Druhou možností je poslat email: Car.P1(zavináč)seznam.cz. Všechny důležité kontakty najdete zde .

Email i soukromá zpráva by měly obsahovat důležité informace. Mezi ně patří fakt, jaké jazyky ovládáte, popřípadě na jaké úrovni. Dále uveďte své zkušenosti s psaním článků, ať už na internetových portálech nebo například v novinách. Uveďte také svoji motivaci, popřípadě již rovnou můžete poslat ukázku své práce, kterou po vás budeme stejně vyžadovat.

Neúplnými emaily se redakce nebude vůbec zabývat!


Důrazně připomínáme, že kopírování článků z jiných webů je naprosto nepřístupné! Pokud se o to někdo snaží, vždy to stejně poznáme. Proto to raději ani nezkoušejte!

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (19 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!