Konečné informace k letnímu srazu!

Čas 21. 05. 2010, 18:23 | Autor podvinho
Real-Madrid.cz
Real-Madrid.cz

< + Seznam účastníků> Letní sraz v Brně se pomalu blíží a my vám nyní přinášíme konkrétní a konečné informace k této události. Navíc se ve článku dozvíte vše o turnaji Fans Cup, dokonce jsou vylosovány i skupiny.

Místo se samozřejmě nemění, sraz se koná v Brně. Chtěli jsme tímto gestem také pomoci Slovákům, kterých psalo opravdu mnoho. Realita je bohužel taková, že nakonec dorazí asi jeden. Takže pro příště méně mluvit a více konat.

Přesný čas srazu je v 17:30 na vlakovém nádraží v Brně. Sraz bude přesně v nástupní hale. Autobusové a vlakové nádraží jsou hned u sebe, dělí je jen obchodní centrum.

Program je tedy následovný. V pátek v 17:30 se sejdeme na vlakovém nádraží a zamíříme do již zarezervované restaurace. Zde si dáme večeři, mimo jiné je naplánován i turnaj v pokeru pro případné zájemce. V restauraci si také pustíme nějaké přivezené DVD a také fotky z letošního výletu Madridistas na Real s Osasunou. Chvíli popijeme a vyrazíme na ubytovnu.

V sobotu nás čeká důležitý turnaj Fans Cup, který chceme samozřejmě vyhrát a druhé místo je pro nás obrovské zklamání :). Turnaj začíná v 11:30, sraz všech týmů je 10:45 v areálu srbská, kde se turnaj odehraje.

Konec turnaje je naplánován na 16:00 až 16:30. Po turnaji přejdou všechny týmy opět do zarezervované restaurace , kde nám bude poskytnut veškerý servis. Objednaná jsou spíše jendodušší jídla, jelikož vařit pro tolik lidí není určitě sranda. 

Poté, co skončí týmové večeře a pokec, přesuneme se, nyní již jen Madridistas, do další rezervované hospůdky . Zde bude možnost tataráku a samozřejmě velkého výběru nápojů. Zde pobydeme delší dobu a přesuneme se opět na ubytovnu.

V neděli se bude přes poledne ještě konat menší program, který bude upřesněn. Odpoledne jsou naplánovány odjezdy účastníků a také konec tohoto velkého srazu.UBYTOVNA
Stránky ubytovny: ubytovnabrno.cz
Ubytovna nabízí velmi dobrý komfort, sociální zařízení je vždy na patře. K dispozici je kuchyňka i společenská místnost s televizí. Součástí areálu je restaurace. K dispozici jsou 2-4 lůžkové pokoje.
Cena: 185 kč / noc

RESTAURACE LEGENDA
Stránky restaurace: restauracelegenda.com
V této restauraci strávíme páteční večer a poté i sobotu, kdy zde pobydou hned všechny týmy po turnaji. Ceny v restauraci jsou rozumné, je zde velký výběr jídel i nápojů. Na sobotu jsou objednaná jednodušší jídla (smažený sýr, řízek apod.), aby to mohl kuchař stíhat a my nemuseli na jídla dlouho čekat.
Nápojový lístek: ZDE
Jídelník lístek: ZDE
Fotogalerie: ZDE

PIVNICE ST?J
Stránky restaurace: pivnicestaj.cz
V této hospodě strávíme zbytek sobotního večera / noci. V restauraci je velký výběr nápojů. Navíc je zde možnost speciálních oblíbených jídel, jako je tataráček nebo kolínko. Samozřejmě to není vše z nabídky této pivnice.


FANS CUP - TURNAJ FANCLUBŮ
Sraz: 26.6.2010 10:45
Místo: Sportovní areál Srbská

Hlavní akcí celého srazu bude fanouškovský turnaj Fans Cup, na který je přihlášeno šest týmů. Jména všech klubů určitě budí respekt, jelikož se v Brně představí kromě Realu Madrid také FC Barcelona, Juventus, Valencia CF, AC Milán a Inter Milán.

Začátek turnaje je naplánován na 11:30, konec kolem 16:00. Po turnaji se samozřejmě půjde společně do restaurace (viz výše).

Povrchem je umělá tráva, na kterou se doporučují turfy nebo botasky. Každý tým by si měl přivézt alespoň jeden míč a zajistit si společné dresy. K dispozici by měli být rozlišováky. Každý tým by si měl také zajistit pitný režim. Pravidla a rozpis budou k vidění během turnaje. Každý tým dostane přidělené nějaké zápasy, které bude muset jeden z jeho členů odpískat. "Nářadí" pro rozhodčí bude zařízeno.

Na vítěze turnaje čeká také pěkný pohár. Každý tým si odnese diplom a další zajímavé ceny. Během Fans Cupu je k dispozici restaurace, kde se vaří již od začátku turnaje.

Konkrétní rozpis bude poslán adminům stránek, kteří se starají o svůj tým. Proto kontaktujte je. Zatím jen doplním rozlosování skupin, které bylo prováděno opravdu férově pod dohledem další osoby :).

 SKUPINA A
 SKUPINA B
 AC Milán
 Real Madrid CF
 FC Juventus Turín
 FC Inter Milán
 Valencia CF
 FC Barcelona


Doufám, že si tedy všichni sraz i turnaj užijeme a neuděláme klubu ostudu, jak už malým počtem nebo špatným výsledkem v turnaji. Přesto jde hlavně o to pobavit se. HALA MADRID!

SEZNAM PŘIHL?ŠENÝCH ÚČASTNÍKŮ

 přezdívka stav 
 podvinho 100%
 karlos 100%
 El Gato
 100%
 thjuks 100%
 markéta 100%
 peči 100%
 kala9 100%
 666MIKE666 100%
 dado23 100%
 pospech11 100%
 manano951 100%
 Hed 100%
 vasek.raul 90%
 mike27 90%
Někteří uživatelé si ještě nejsou jisti svou účastí.

Jakékoliv otázky můžete řešit v komentářích nebo mi poslat email.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (20 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!