Poslední možnost přihlásit se na sraz!

Čas 19. 04. 2010, 16:43 | Autor podvinho
Real-Madrid.cz
Real-Madrid.cz

<Poslední termín je 20. května> Ve dnech 25-27. června se uskuteční další sraz Madridistas. Vyvoleným městem je tentokrát Brno. Součáští srazu je i zajímavý fanouškovský turnaj Fans Cup. Těšíme se na všechny známé i nové tváře!

Jedná se zatím asi o největší fanouškovskou akci v podání Madridistas. Sraz je naplánovám od pátku odpoledne do neděle. Součástí srazu je i fotbalový turnaj Fans Cup, který čeká již druhý ročník.

Prosím všechny zájemce, aby si nejdříve pozorně pročetli celý článek.

KDY A KDE

Místo srazu je tentokrát Brno - město. Jak jsem již řekl, sraz se koná od pátku 25. června do neděle 27. června. Oficiální sraz bude kolem 17:30 na hlavním vlakovém nádraží v Brně. Tento čas může být ještě upraven, ale vše se dozvíte včas.

PROGRAM

Pátek 25. června
Po srazu všech účastníků se přesuneme do restaurace. V hospodě se odehraje také pokerový turnaj pro všechny zájemce. Dále zde bude možnost puštění svých DVD, hraní šipek, stolního fotbálku a další zábavy. Samozřejmostí je možnost teplé večeře.

Poté přejdeme na ubytovnu, kde budeme přenocovávat. Zde je zábava celkem na nás.

Sobota 26. června
Po budíčku a snídani se přesuneme na hřiště, kde se odehraje turnaj Fans Cup. Ten by měl začínat v 11:30 a končit kolem 16:00. Více o turnaji se dozvíte níže v článku.

Po turnaji bude objednaná opět restaurace, kde budeme mít dost místa jen pro sebe. Opět budou k dispozici televize, stolní fotbálek, šipky a další vylomeniny. V hospodě v klidu posedíme, pokecáme a v podstatě si sami určíme další program.

Až skončíme, pojedeme samozřejmě znovu na stejnou ubytovnu (viz níže).

Neděle 27. června
Až vstaneme, bude nás čekat samozřejmě snídaně, tedy spíše oběd. Poté budeme mít ještě čas na nějaký menší program. Zatím není jisté, co to bude, ale něco vymyslíme. Můžete očekávat nějaký bowling či podobnou aktivitu. 


UBYTOVNA


Stránky ubytovny si můžete prohlédnout ZDE . Jedná se o solidní ubytovnu s restaurací v areálu. Sprcha, WC, kuchyňka i společenská místnost jsou na patře. K dispozici budou 2 - 4 lůžkové pokoje. Cena je 185 kč za noc.

CENA

Ubytovna: 2x 185 kč = 370 kč
Fans Cup: 50 - 100 kč / jednotlivec
Oběd, večeře, snídaně: Dvakrát
Ostatní: Restaurace, svačina, pitný režim, MHD

SVM V AKCI

I na této akci se bude uplatňovat zatím úspěšný systém skupiny SVM. Kdo není oficiálním členem, musí zaplatit poplatek (Ubytovna + Fans Cup) předem.

Přihlášení probíhá normálně, ale po odeslání formuláře vám přijde email, kde budou další důležité informace. Konkrétně tedy kolik, jak a kam zaplatit. Kdo nezaplatí předem není počítám za oficiálního návštěvníka srazu. 

DŮLEŽITÉ

Pozorně si přečtěte článek.
Pokud se opravdu chcete zúčastnit, ověřte si termín i další okolnosti.
Zajistěte si jízdenku do Brna co nejdříve a snažte se dodržet časový termín.
Nezapomeňte si věci na fotbal a odpovídající částku peněz.FANS CUP

Fans Cup je fotbalový turnaj fanclubů. Hraje se na menším hřišti na házenkářské branky. Hrací povrch je umělá tráva. Povrch je komfortní, měkký a šetrný k hráčům. Začátek Fans cupu je plánován na 11:30, skončit by měl v 16 - 16:30.

Startovné je 600 kč na tým. V ceně jsou zahrnuty šatny, sprchy (teplá voda) a samozřejmě hřiště a ceny. Součástí areálu je velká restaurace a bar.

Pravidla jsou shodná s pravidly na malou kopanou. Hraje se 5 + 1. Hrací doba je 2x 10 min. Auty se kopou, ale gól přímo z autu neplatí. Malá domů se nesmí. Pravidla budou detailně zpracována a na místě ukázana všem týmům.

Systém turnaje je poměrně jednoduchý. Nakonec jsme zvolili z několika důvodů systém šesti týmů. Vytvoří se dvě skupiny po třech. Poslední ze skupiny si to rozdají ve vzájemném souboji o 5 místo. První dvě mužstva hrají ještě křížem semifinále.

Obsazení turnaje je také velmi zajímavé. Zatím se počítá s těmito týmy. Real Madrid, Valencia, AC Milán, FC Barcelona, Inter Milán a Juventus Turín. Je ale možné, že se obsazení ještě změní.SYSTÉM PŘIHLAŠOV?NÍ

Pokud vás tento jistě zajímavý sraz zaujal, není nic jednoduššího, než se přihlásit. Stačí vyplnit formulář a čekat na potvrzení. Ještě jednou prosím o pečlivé zvážení všech okolností.

Poslední možný termín přihlášení je 20. května 2010.

Přihláška

Termín vypršel!

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (61 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!