VÝSLEDKY: Hádej, kdo jsem VI. a VII.

Čas 23. 03. 2010, 20:08 | Autor podvinho
Real-Madrid.cz
Real-Madrid.cz

Další dvě těžké hádanky máme za sebou a určitě již všichni čekáme na výsledky. Zatímco v prvním kole jste tipovali hlavně správné jméno, v druhé hádance jste se pletli více.

Hádej, kdo jsem VI.

Správnou odpovědí byl aktuální trenér Realu Madrid, Manuel Pellegrini. Celkově tipovalo 81 uživatelů, z toho správných bylo dvacetosm vašich odpovědí. V prvním kole zkoušelo své štěstí 24 účastníků a z toho bylo jen šest správných tipů. Opět jste většinou stříleli od boku. V druhém kole tipovalo 28 uživatelů, z toho správně hned dvanáct, což už je velmi dobrý počet. V posledním možném kole tipovalo 27 uživatelů a z toho správně deset.

  Pellegrini 
 Raúl 
 Kaká 
 Benzema C. Ronaldo 
 1. část 
 6 3 3 1 6
 2. část
 12 4 2 2 0
 3. část
 10 4 4 4 0

To, co můžu já, nemůže nyní nikdo.
Tady je to myslím jasné. Sice tato nápověda seděla na více lidí, ale to zase upřesňovaly další nápovědy. Pellegrini v současnosti opravdu může něco, co jiní ne. Má pravomoce, ale také odpovědnost.

Nelíbí se mi, jak se o mě poslední dobou mluví.
To se určitě nemůžeme divit. Neustálé spekulování o Pellegriniho odchodu a jeho náhradnících se mu asi moc nezamlouvá. Navíc si dost lidí stěžovalo na jeho střídání či taktiku na hřištích soupeřů.

Nejsem "doma".
Slovo doma bylo schválně v uvozovkách, jelikož to neznamenalo přímo jeho obydlí, ale zemi, ve které se narodil a kde žije nyní. Pellegrini je samozřejmě Chilan a žije ve Španělsku.

Nejsem si jist svou budoucností.
Tato nápověda trochu souvisí s druhou. Spekulovalo se o Pellegriniho odchodu, hledali se jeho možní nástupci a trenér si v této situaci opravdu nemůže být jistý ničím, už vůbec ne s budoucností.

Doma jsem velmi respektovaný.

Doma samozřejmě opět znamená ve své rodné zemi, tedy v Chile. Pellegriniho v jeho zemi opravdu velice uctívají, váží si jeho úspěchů v zahraničí a respektují ho jako skvělého trenéra.

Úspěch nebude zdaleka jen mým dílem.
Úspěch bude samozřejmě i dílem trenéra, ale z velké části náleží jiným lidem. Mimo jiné Perézovi a jeho šekovní knížce, předchozích trenérů, kteří mužstvo poskládali a přivedli do něj kvalitní hráče, kteří jsou nyní oporami současného mužstva. Za všechny například Higuaín či Lass.

Velká gratulace za toto kolo patří uživatelům Garay M., carlos03, cunca, roman1804, Marac888, Blactwo, kteří získali všechny možné, tedy čtyři, body.Hádej, kdo jsem VII.

Správnou odpovědí byl bývalý defenzivní záložník Realu Madrid, Claude Makelele. Celkově tipovalo 77 uživatelů, z toho správných bylo dvacetdva vašich odpovědí. V prvním kole zkoušelo své štěstí 26 účastníků a z toho bylo jen pět správných tipů. Opět jste většinou stříleli od boku. V druhém kole tipovalo 26 uživatelů, z toho správně hned devět. V posledním možném kole tipovalo opět 26 uživatelů a z toho správně osm.

  Makelele 
 Roberto Carlos 
 Ronaldo de Lima 
 Cannavaro
 1. část 
 5 10 6 2
 2. část
 9 8 3 1
 3. část
 8 4 5 2

Můj odchod z týmu byl jeden z nejdiskutovanějších.
Tato nápověda zase určitě platí na více hráčů. Makeleleho odchod vadil především fanouškům, kteří ho viděli jako sice nenápadného, ale důležité člena kádru. Navíc na něm Real ani nic neutržil.

Ma závěr kariéry jsem se vrátil do své země.
Tou zemí se samozřejmě myslí jeho milovaná Francie. Vrátil se totiž do PSG a určitě se netajil tím, že je to jeho poslední angažmá. Během sezony navíc oznámil oficiálně konec kariéry v létě.

Po mém odchodu byli fanoušci hodně naštvaní.
Opět má tato nápověda něco společného s první. Na druhou stranu, diskutovaný odchod nemusí vždy znamenat, že štve fanoušky. U tohoto nuceného odchodu však byl právě hlas lidu tím nejhlasitějším a nejnespokojenějším.

Z Realu jsem přestoupil do týmu, kde jsem byl úspěšný.
Tato nápověda vám asi napověděla nejvíce. Claude Makelele přestoupil do Chelsea, kde získal pod Mourinhem dva ligové tituly a další zajímavé trofeje. Určitě byl tedy úspěšnější, než například Real Madrid.

Časem se ukázalo, že byl můj odchod opravdovou chybou.
Nejdříve si vedení opravdu myslelo, že byl Makelele nepotřebným hráčem. Nakonec se ale ukázalo, že to byl velmi důležitý hráč, jehož práce sice nebyla tolik vidět, ale o to více byla účinější a pro tým potřebná.

Post, na kterém jsem celý život hrál, byl po mne dokonce pojmenován.
Hodně jste se tomu divili, ale opravdu je to tak, i když to nikdy nebylo příliš medializované. Post, který myslíme je samozřejmě defenzivní záložník, který příliš neútočí, míče rozehrává spíše na jistotu, ale o to účiněji brání. Přesně toto je tedy "Makeleleho post".

Velká gratulace za toto kolo patří uživatelům 47majo474, Fojtinho, S.R.4, olinho10, Lord Baradur, kteří získali všechny možné, tedy čtyři, body.Další kolo bude v pondělí. Tabulka bude hotová do konce týdne. Doufám, že se vám soutěž dále bude líbit. Více naleznete v sekci Hádej, kdo jsem, která bude do zítra aktualizována a upravena.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (20 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!