Sraz Madridistas se vydařil na výbornou

Čas 13. 03. 2010, 14:31 | Autor podvinho
Real-Madrid.cz
Real-Madrid.cz

Skvělý sraz, skvělý zápas. Tak by se dal velice stručně charakterizovat sraz fanoušků Realu Madrid v Praze. My jsme ale samozřejmě připravili podrobný report a fotogalerii.

Pro některé nadšence začal sraz opět už v pátek. Po příjezdu do Prahy jsme se šli nejdřív ubytovat a pak na bowling. Poté následovala velká noční jízda, která se některým trošku vymkla z rukou, ale druhý den ráno již byli všichni připraveni na očekávaný oficiální sraz Madridistas.

Srazu předcházeli menší zmatky, ale nakonec jsme se sešli a vyrazili na bowling. Naše skupinka sčítala 9 Madridistas a určitě jsme se za to, že fandíme Realu, nestyděli, což ostatně můžete vidět i na fotkách.

Na bowlingu probíhaly velmi zajímavé boje, také se hrálo o fantastické ceny. První místo nakonec vybojovala Markéta, druhé thjuks a třetí Mike. Tito tři si také odnesli pěknou podložku pod myš Real Madrid. Ale ani další nepřišli zkrátka, když dostali skvělé ceny od České pojišťovny. :D

Následovala cesta na večeři. Při "tataráčku" se probíralo opravdu všechno možné, ať už náš web či samotný Real. Všichni už byli velice natěšeni na večerní duel, proto jsme neotáleli a vyrazili do sportbaru.

Kromě zápasu Realu jsme měli objednaný také zápas největšího rivala, Barcelony. K našemu překvapení bylo ve vedlejší místnosti mnoho fanoušků právě Barcelony, kteří ten večer fandili, stejně jako my, hned dvěma týmům. Do desíti hodin jsme totiž byli velcí fanoušci Almérie, která nakonec vitěžila bod a my se tak v případě výhry mohli dostat na první místo tabulky.

Zápas Realu ale nezačal vůbec dobře a k radosti fanoušků v druhé místnosti dokonce prohrával už 0:2. V tuto chvíli panovala spíše komorní atmosféra. To vše se ale změnilo po gólu Ronalda, který vlil opět všem novou krev do žil.

Po vyrovnání už jsme opravdu bouřili a když v nastavení přidal další gól Vaart, k údivu všech (dokonce ani Španělé fandící Realu, kteří zde byli, to tak neprožívali) jsme začali skákat oslavné kolečko a vyřvávat Madrid.

Po tomto skvělém zápasem jsme se odebrali opět na ubytovnu, kde jsme si ještě hodně dlouho povídali a rozebírali velice zajímavá témata. Tedy pro upřesnění, hlavně jedno velké téma, které bych snad ani "nerozmazával" :D Zasvěcení určitě vědí.

Závěrem musím říct, že i tento sraz se velice povedl. Noví členové velmi dobře zapadli do již tak skvělého kolektivu a tím také přispěli výborné atmosféře. Nakonec se vydařil i zápas, i když to tak dlouho nevypadalo. Proto tento sraz hodnotíme velice kladně a už nyní se těšíme na letní piknik v Brně. Kdo nedorazil, může (opět) jen litovat.

A na úplný závěr ještě složení, ve kterém jsme se sešli. Karlos, podvinho, thjuks, peči, El Gato, Markéta, Mike, Pavel, Kalič. Všem tedy ještě jednou děkuji a těšim se na léto.

VŠECHNY FOTKY KE STAŽENÍ (65)

Part 1
Part 2
Part 3


Související fotogalerie


Bowling Bowling Večeře Sportbar Vlajka SVM
Koutek Madridistas Kalič a podvinho Madridistas Společná fotka Thjuks a Markéta

Pro pohyb v galerii můžete použít kurzorové šipky doprava (vpřed) a doleva (zpět).

blank
 
blank
 

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (19 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!