SRAZ: Konečné informace a program

Čas 25. 02. 2010, 20:05 | Autor podvinho
Real-Madrid.cz
Real-Madrid.cz

Jak již jistě víte, 6.3.2010 se uskuteční další sraz fanoušků Realu Madrid. Pro všechny přihlášené máme veškeré info a program srazu.

Sraz se tedy koná samozřejmě v Praze. Doufám, že dorazí všichni přihlášení a vyhneme se problémům. Kdyby někdo přece jen kvůli nějakému vážnému důvodu nemohl přijet (může se stát), ať prosím napíše či zavolá. Teď už k programu srazu.

15:00 - SRAZ - Stanice metra C Hlavní nádraží (ve vestibulu)
Čas ani místo srazu se tedy nemění. Sejdeme se přesně ve tři hodiny odpoledne ve vestibulu metra směr Letňany. Pokud by šel někdo o něco později, ať napíše sms nebo zavolá. Máme dostatečnou časovou rezervu, ale musíme si vše rozvrhnout.

16:00 - BOWLING - Žižkov (10 min pěšky od stanice Hlavní nádraží)
Po srazu se tedy přesuneme do bowlingového centra, kde máme pronajaté dvě hodiny hraní. Každý by měl platit něco pod 100 Kč. Pokud by byl někdo zásadně proti bowlingu, může si udělat svůj program, ale doufám, že se nikdo takový nenajde.

BOWLING: http://www.relax-centrum.cz/ 18:00 - VEČEŘE - Žižkov, poblíž bowlingu
Poté, co skončíme na bowlingu, se přesuneme do nějaké restaurace, kde se navečeříme. Poté půjdeme do centra směrem ke sportbaru, po cestě se můžeme podívat například do Adidasu nebo jiného obchodu.

20:00 - SPORTBAR - Ve Smečkách 12, Praha 1
Od osmi hodin začíná naše rezervace ve sportbaru. V klidu se usadíme, popijeme a budeme se pěkně těšit na zápas. Můžeme se při tom podívat na zápas AS Řím versus AC Milán, ale vrchol přijde samozřejmě až poté. Od desíti večer začíná zápas Realu Madrid se Sevillou.
00:00 - UBYTOVNA - Žižkov
Po zápase se nejspíše přesuneme na ubytovnu. Samozřejmě se ještě dohodneme, záleží na únavě a náladě. Můžeme ještě někam zajít, zde už je to na dohodě. Ubytovna bude stát 200 kč na osobu.Doufám tedy, že si sraz pěkně užijeme a vyhneme se problémům. Připravit šály, dresy a jdeme fandit! HALA MADRID!

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (10 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!